Увійти
 
Итоги открытого кубка Киева имени Ю.Г. Затворницкого по пляжному волейболу среди детей
 

 

15 и 16 сентября состоялся открытый кубок Киева имени Ю.Г. Затворницкого по пляжному волейболу среди юношей и девушек в следующих возрастных категориях:

 

- 1995-1996 гг.

- 1997-1998 гг.

- 1999 и младше.

   

Всего приняло участие 46 команд.

 

   

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

Заявки на участь

Гравець 1

Гравець 2

Школа

Тренер

Хлопчики 1995-1996 р.н.

1.

Коптель

Ярмак

ДЮСШ 2 (м.Чернігів)

Постол О.І.

2.

Городецький

Величко

ДЮСШ 18

Каліушко В.А.

3.

Король

Ткаченко

ДЮСШ 10-18

Романенко І.Г., Каліушко В.А.

4.

Білик

Патлатюк

КСЛІ

Поддєнєжний Г.Д.

5.

Тамодлін

Андрущенко

КСЛІ

6.

Фурман

Півник

КСЛІ

Романенко І.Г.

7.

Сідоров

Созонов

ЛМ

Романенко І.Г.

8.

Татаренко

Шуть

ЛМ

Дівчата 1995-1996 р.н.

1.

Гулей П.

Гулей Д.

ТЕМП

Куценко В.В.

2.

Щербина

Опря

ДЮСШ 12

Дідух В.П.

3.

Куліш

Конончук

ДЮСШ 13

Горобець О.М.

Хлопчики 1997-1998 р.н.

1.

Ступак

Федоренко

ДЮСШ 18

Каліушко В.А.

2.

Башлаков

Андрущенко

ДЮСШ 18

3.

Гирченко

Симоненко

ДЮСШ 2 (м.Чернігів)

Постол О.І.

4.

Кущик

Шах

ДЮСШ 2 (м.Чернігів)

5.

Березовенко

Оверчук

ДЮСШ 10

Романенко І.Г.

6.

Литвинчук

Іванов

ДЮСШ 10

7.

Савенко

Курт

ДЮСШ 10

8.

Петрик

Панічкін

ДЮСШ 10

9.

Дідик

Бур'ян

«Мега-спорт» (м.Біла Церква)

Сальніков В.А.

10.

Ярмолюк

Князєв

ДЮСШ 12

Дідух В.П.

11.

Мозоль

Криворучко

ДЮСШ 10-18

Романенко І.Г., Каліушко В.А.

Дівчата 1997-1998 р.н.

1.

Нечасна

Воровченко

ТЕМП

Куценко В.В.

2.

Шпаченко

Колбаненко

ДЮСШ 10

Романенко І.Г.

3.

Михайловська

Ломакіна

ДЮСШ 10-12

Дідух В.П., Романенко І.Г.

4.

Фесенко

Шавловська

ДЮСШ 10-12

5.

Буряк

Прищепа

ДЮСШ 13

Горобець О.М.

6.

Олексієнко

Главацька

ДЮСШ 13

Хлопчики 1999 р.н. та молодші

1.

Жуков

Блудший

ДЮСШ 2(Чернігів)

Постол О.І.

2.

Богдан

Ганошенко

ДЮСШ 2(Чернігів)

3.

Ковальський

Галіс

ДЮСШ 18

Каліушко В.А.

4.

Харченко

Герасименко

ДЮСШ 18

5.

Шевченко

Радкевич

ДЮСШ 18

6.

Литвинчук

Мельниченко

ДЮСШ 10

Романенко І.Г.

7.

Дешко

Ушаков

ДЮСШ 10

8.

Ткач

Панасюк

ДЮСШ 12

Дідух В.П.

9.

Запорожець

Рулько

ДЮСШ 12

10.

Руднік

Калініченко

ДЮСШ 13

Горобець О.М.

11.

Пархоменко

Юрченко

ДЮСШ 13

Дівчата 1999 р.н. та молодші

1.

Когут Ю.

Зубриловська

ДЮСШ 10

Романенко І.Г.

2.

Князєва

Книш

ДЮСШ 10

3.

Когут О.

Франк

ДЮСШ 10

4.

Терян

Хамідуліна

ДЮСШ 10

5.

Яковлєва

Іванова

ДЮСШ 12

Дідух В.П.

6.

Бондарчук

Гладка

ДЮСШ 12

7.

Головченко

Ластовець

ДЮСШ 12

Всього команд: 46

Всього команд хлопчиків: 30

Всього команд дівчаток: 16

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

Жеребкування

Вікова група

Група

Прізвища гравців команди

витягнутий №

 Хлопчики 1995-1996  р.н

А

Шуть/Татаренко

1

Фурман/Півник

2

Тамодлін/Андрущенко

3

Городецький/Величко

4

Б

Ткаченко/Король

5

Ярмак/Коптель

6

Патлатюк/Білик

7

Сазонов/Сідоров

8

Дівчата 1995-1996 р.н.

-

Куліш/Конончук

1

Опря/Щербина

2

Гулєй Д./Гулей П.

3

Хлопчики  1997-1998 р.н.

А

Литвинчук/Іванов

1

Симоненко/Гирченко

2

Князєв/Ярмолюк

3

Дідик/Бур'ян

4

Б

  

Андрущенко/Башлаков

5

Кущик/Шах

6

Оверчук/Березовенко

7

Петрик/Панічкін

8

В

Криворучко/Мозоль

9

Ступак/Федоренко

10

Курт/Савенко

11

Дівчатка 1997-1998 р.н.

А

Фесенко/Шавловська

1

Шпаченко/Колбаненко

2

Воровченко/Нечасна

3

Б

  

Ломакіна

4

Олексієнко/Главацька

5

Буряк/Прищепа

6

Хлопчики 1999 р.н  та молодші

  

А

Блудший/Жуков

1

Галіс/Ковальський

2

Ушаков/Дешко

3

Литвинчук/Мельниченко

4

Б

  

Харченко/Герасименко

5

Ткач/Панасюк

6

Калініченко/Руднік

7

Шевченко/Радкевич

8

В

Юрченко/Пархоменко

9

Богдан/Ганошенко

10

Запорожець/Рулько

11

Дівчата 1999 р.н  та молодші

А

  

Князева/Книш

1

Бондарчук/Гладка

2

Головченко/Ластовець

3

Когут Ю./Зубриловська

4

Б

  

Яковлева/Іванова

5

Терян/Хамідуліна

6

Когут О./Франк

7

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

Протокол: хлопчики 1995-1996 р.н.

Група

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

А

Шуть/Татаренко

Городецький/Величко

 0:2

18:12; 21:23

А

Фурман/Півник

Тамодлін/Андрущенко

 2:1

21:9; 11:21; 15:10

Б

Ткаченко/Король

Сазонов/Сідоров

 2:0

21:17; 25:23

Б

Ярмак/Коптель

Патлатюк/Білик

 0:2

11:21; 22:24

А

Шуть/Татаренко

Фурман/Півник

 0:2

5:21; 8:21

Б

Ткаченко/Король

Ярмак/Коптель

 0:2

17:21; 13:21

Б

Патлатюк/Білик

Сазонов/Сідоров

 2:0

21:17; 21:13

А

Шуть/Татаренко

Тамодлін/Андрущенко

 0:2

21:23; 16:21

А

Фурман/Півник

Городецький/Величко

 2:0

21:10; 21:8

Б

Ткаченко/Король

Патлатюк/Білик

 0:2

17:21; 16:21

Б

Ярмак/Коптель

Сазонов/Сідоров

 2:0

21:17; 21:6

А

Тамодлін/Андрущенко

Городецький/Величко

 1:2

21:15; 12:21; 9:15

Система визначення переможців серед хлопчиків 1995-1996 р.н.:

з двох підгруп виходять по дві команди, які грають спочатку півфінальні, а потім фінальні ігри

Півфінал

Фурман/Півник

Ярмак/Коптель

 2:0

21:15; 21:12

Патлатюк/Білик

Городецький/Величко

 2:0

21:9; 21:10

Гра за III місце

Ярмак/Коптель

Городецький/Величко

 2:1

22:20; 18:21; 15:9

Фінал

Фурман/Півник

Патлатюк/Білик

 2:0

21:18; 21:13

  

Переможці серед хлопчиків 1995-1996 р.н.

 Місце

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Ярмак Дмитро

Коптель Євгеній

ДЮСШ 2(м.Чернігів) / Постол О.І.

II

Патлатюк Олександр

Білик Дмитро

КСЛІ / Поддєнєжний Г.Д.

I

Фурман Андрій

Півник Павло

ДЮСШ 10 / Романенко І.Г.

  

Турнірні таблиці: хлопчики 1995-1996 р.н.

Група А

1

2

3

4

Счет П/П

Очки

1

Фурман/Півник

2:0

2:1

2:0

6-1

6

2

Городецький/Величко

0:2

2:1

2:0

4-3

5

3

Тамодлін/Андрущенко

1:2

1:2

2:0

4-4

4

4

Шуть/Татаренко

0:2

0:2

0:2

0-6

3

Група Б

1

2

3

4

Счет П/П

Очки

1

Патлатюк/Білик

2:0

2:0

2:0

6-0

6

2

Ярмак/Коптель

0:2

2:0

2:0

4-2

5

3

Ткаченко/Король

0:2

0:2

2:0

2-4

4

4

Сазонов/Сідоров

0:2

0:2

0:2

0-6

3

   

Протокол: дівчата 1995-1996 р.н.

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

Опря/Щербина

Гулєй Д./Гулей П.

2:0

21:13; 21:14

Опря/Щербина

Куліш/Конончук

2:0

22:20; 21:14

Куліш/Конончук

Гулєй Д./Гулей П.

2:0 (тех.)

21:0; 21:0

Система визначення переможців серед дівчаток 1995-1996 р.н.: колова система (кількість кіл:1)

   

Турнірна таблиця: дівчата 1995-1997 р.н.

А

1

2

3

Счет П/П

Очки

1

Опря/Щербина

2:0

2:0

4-0

4

2

Куліш/Конончук

0:2

+:-

2-2

3

3

Гулєй Д./Гулей П.

0:2

-:+

0-4

1

   

Переможці серед дівчаток 1995-1996 р.н.

 Місце

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Гулей Поліна

Гулей Дарина

ТЕМП / Куценко В.В.

II

Куліш Діана

Конончук Вікторія

ДЮСШ 13 / Горобець О.М.

I

Опря Олена

Щербина Марина

ДЮСШ 12 / Дідух В.П.

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

Протокол: хлопчики 1997-1998 р.н.

Група

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

А

Литвинчук/Іванов

Дідик/Бур'ян

 1:2

 21:12; 18:21; 21:23

Б

Оверчук/Березовенко

Петрик/Панічкін

0:2 (тех.)

 0:21; 0:21

А

Симоненко/Гирченко

Князєв/Ярмолюк

 2:0

 21:12; 21:18

Б

Андрущенко/Башлаков

Петрик/Панічкін

 0:2

 8:21; 16:21

Б

Кущик/Шах

Оверчук/Березовенко

 2:0

 21:13; 21:11

В

Ступак/Федоренко

Курт/Савенко

 0:2

 15:21; 15:21

А

Литвинчук/Іванов

Симоненко/Гирченко

 2:0

 21:19; 21:19

А

Князєв/Ярмолюк

Дідик/Бур'ян

 0:2

 12:21; 19:21

Б

Андрущенко/Башлаков

Кущик/Шах

 2:1

 19:21; 21:12; 15:11

В

Криворучко/Мозоль

Ступак/Федоренко

 2:0

 21:11; 21:10

А

Литвинчук/Іванов

Князєв/Ярмолюк

 2:0

 21:4; 21:6

Б

Оверчук/Березовенко

Андрущенко/Башлаков

0:2 (тех.)

 0:21; 0:21

А

Дідик/Бур'ян

Симоненко/Гирченко

 2:0

 21:19; 23:21

Б

Кущик/Шах

Петрик/Панічкін

 2:0

 21:14; 23:21

В

Криворучко/Мозоль

Курт/Савенко

 2:1

 21:19; 15:21; 15:12

Система визначення переможців:

 з трьох підгруп виходить по одній комадні, які у фінальній частині грають по коловій системі.

Фінал

Дідик/Бур'ян

Криворучко/Мозоль

0:2

15:21; 16:21

Дідик/Бур'ян

Кущик/Шах

2:1

8:21; 21:15; 16:14

Криворучко/Мозоль

Кущик/Шах

2:0

21:10; 21:15

  

Переможці серед хлопчиків 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Кущик Дмитро

Шах Олександр

ДЮСШ 2(м.Чернігів) / Постол О.І.

II

Дідик Антон

Бур'ян Вадим

ЛМ / Сальніков В.А.

I

Криворучко Святослав

Мозоль Євгеній

ДЮСШ 18 / Каліушко В.А.

Турнірні таблиці: хлопчики 1997-1998 р.н.



 

Протокол: дівчата 1997-1998 р.н.

Група

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

А

Фесенко/Шавловська

Шпаченко/Колбаненко

 0:2

6:21; 7:21

А

Шпаченко/Колбаненко

Воровченко/Нечасна

 2:1

18:21; 24:22; 15:11

А

Фесенко/Шавловська

Воровченко/Нечасна

 0:2

7:21; 18:21

Б

Ломакіна/Михайловська

Олексієнко/Главацька

 2:0

21:16; 21:10

Б

Ломакіна/Михайловська

Буряк/Прищепа

 2:0

21:12; 21:13

Б

Олексієнко/Главацька

Буряк/Прищепа

 0:2

9:21; 16:21

Система визначення переможців серед дівчаток 1997-1998 р.н.:

з двох підгруп виходять по дві команди, які грають спочатку півфінальні, а потім фінальні ігри

Півфінал

Шпаченко/Колбаненко

Буряк/Прищепа

 2:0

21:13; 21:16

Воровченко/Нечасна

Ломакіна/Михайловська

 0:2

10:21; 7:21

Гра за III місце

Буряк/Прищепа

Воровченко/Нечасна

 0:2

13:21; 17:21

Фінал

Шпаченко/Колбаненко

Ломакіна/Михайловська

 1:2

14:21; 21:12; 4:15

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

  

Переможці серед дівчаток 1997-1998 р.н.

Місце 

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Воровченко

Нечасна

ТЕМП / Куценко В.В.

II

Шпаченко

Колбаненко

ДЮСШ 10 / Романенко І.Г.

I

Ломакіна

Михайловська

ДЮСШ 10-12 / Дідух В.П., Романенко І.Г.

Турнірні таблиці: дівчата 1997-1998 р.н.


 


Протокол: хлопчики 1999р.н. та молодші

Група

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

А

Галіс/Ковальський

Ушаков/Дешко

2:0

21:18; 22:20

Б

Харченко/Герасименко

Шевченко/Радкевич

2:0

21:18; 21:6

Б

Ткач/Панасюк

Калініченко/Руднік

2:1

12:21; 21:8; 15:3

В

Богдан/Ганошенко

Запорожець/Рулько

2:0

21:9; 21:11

А

Блудший/Жуков

Галіс/Ковальський

2:0

21:4; 21:8

В

Юрченко/Пархоменко

Запорожець/Рулько

1:2

21:13; 8:21; 7:14

Б

Харченко/Герасименко

Ткач/Панасюк

0:2

18:21; 16:21

Б

Калініченко/Руднік

Шевченко/Радкевич

0:2

19:21; 11:21

В

Юрченко/Пархоменко

Богдан/Ганошенко

0:2

7:21; 3:21

А

Блудший/Жуков

Ушаков/Дешко

2:0

21:7; 21:8

Б

Харченко/Герасименко

Калініченко/Руднік

2:0

21:8; 21:18

Б

Ткач/Панасюк

Шевченко/Радкевич

0:2

8:21; 20:22

А

Ушаков/Дешко

Литвинчук/Мельниченко

0:2

14:21; 11:21

А

Галіс/Ковальський

Литвинчук/Мельниченко

0:2

12:21; 15:21

Система визначення переможців серед хлопчиків 1999 р.н. та молодших:

 з трьох підгруп виходить по одній комадні, які у фінальній частині грають по коловій системі.

Фінал

Блудший/Жуков

Богдан/Ганошенко

2:0

23:21; 21:8

Блудший/Жуков

Харченко/Герасименко

2:1

18:21 ;21:8; 15:5

Харченко/Герасименко

Богдан/Ганошенко

0:2

17:21; 14:21

   

Переможці серед хлопчиків 1999 р.н. та молодших

Місце

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Харченко Орест

Герасименко Денис

ДЮСШ  18 / Каліушко В.А.

II

Богдан Олександр

Ганошенко Віктор

ДЮСШ 2(м.Чернігів) / Постол О.І.

I

Блудший Юрій

Жуков Арсеній

ДЮСШ 2(м.Чернігів)  / Постол О.І.

Турнірні таблиці: хлопчики 1999р.н. та молодші




Таблиця співвідношення забитих та пропущених м'ячей

Пари, які набрали однакову кількість очок і мають однакове співвідношення у виграних та програних  партіях

Харченко/Герасименко

Шевченко/Радкевич

Забиті м'ячі

Пропущені м'ячі

Забиті м'ячі

Пропущені м'ячі

21

18

18

21

18

21

21

19

16

21

21

11

21

6

6

21

21

8

21

8

21

18

22

20

Всього:

118

92

109

100

Коефіцієнти*:

1,28

1,09

*у фінальну частину проходить та команда, яка має вищий коефіцієнт

   

Відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу ім. Ю.Г. Затворницького серед хлопчиків та дівчаток (1995-1996 р.н., 1997-1998 р.н., 1999 р.н. та молодші)

Протокол: дівчата 1999р.н. та молодші

Група

Команди

Рахунок в матчі

Рахунок у партіях

Б

Князева/Книш

Когут Ю./Зубриловська

1:2

7:21; 21:19; 8:15

А

Бондарчук/Гладка

Головченко/Ластовець

0:2

15:21; 12:21

А

Терян/Хамідуліна

Когут О./Франк

2:0

21:12; 23:21

Б

Князева/Книш

Бондарчук/Гладка

2:0

21:13; 21:19

А

Головченко/Ластовець

Когут Ю./Зубриловська

1:2

21:18; 13:21; 11:15

А

Яковлева/Іванова

Терян/Хамідуліна

0:2

10:21; 15:21

Б

Князева/Книш

Головченко/Ластовець

2:0

21:15; 22:20

А

Бондарчук/Гладка

Когут Ю./Зубриловська

0:2

0:21; 0:21

А

Яковлева/Іванова

Когут О./Франк

0:2

8:21; 10:21

Система визначення переможців серед хлопчиків 1995-1996 р.н.:

з двох підгруп виходять по дві команди, які грають спочатку півфінальні, а потім фінальні ігри

Півфінал

Когут Ю./Зубриловська

Когут О./Франк

 2:0

21:8; 21:14

Терян/Хамідуліна

Князева/Книш

 2:0

8:21; 10:21

Гра за III місце

Когут О./Франк

Терян/Хамідуліна

 2:1

21:18; 18:21; 15:13

Фінал

Когут Ю./Зубриловська

Князева/Книш

 2:0

21:14; 21:9

  

Переможці серед дівчат 1999 р.н. та молодших

Місце

Прізвища та ім'я гравців команди

Школа / тренер

III

Когут Олена

Франк Христина

ДЮСШ 10 / Романенко І.Г.

II

Князєва Дар'я

Книш Ірина

ДЮСШ 10 / Романенко І.Г.

I

Когут Юлія

Зубриловська Дар'я

ДЮСШ 10 / Романенко І.Г.

 


Таблиця співвідношення забитих та пропущених м'ячей

Пари, які набрали однакову кількість очок і мають однакове співвідношення у виграних та програних  партіях

Князева/Книш

Головченко/Ластовець

Забиті м'ячі

Пропущені м'ячі

Забиті м'ячі

Пропущені м'ячі

7

21

21

15

21

19

21

12

8

15

21

18

21

13

13

21

21

19

11

15

21

15

15

21

22

20

20

22

Всього:

121

122

122

124

Коефіцієнти*:

0,99

0,98

*у фінальну частину проходить та команда, яка має вищий коефіцієнт


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
мангал автовыкуп спортивное питание