Увійти
 
Підсумки відкритого чемпіонату Києва 2013 серед дітей
 

Закінчився відкритий чемпіонат міста Києва з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях.

 

Загальна кількість команд, що прийняли участь у змаганнях - 59. 

 

Щоб переглянути деталі, натисніть "Докладніше"

 

  

18 та 19  травня, під егідою «Київської федерації волейболу» та «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу", при підтримці управління сім`ї, молоді та спорту КМДА

відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях:

-                       1996 р.н. і молодше;

-                       1998 р.н. і молодше;

-                       2000 р.н. і молодше.

 

Змагання проходили на чудових кортах пляжного волейболу «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу», які знаходяться у Гідропарку на території пляжу «Olmeca».

У змагання прийняло участь рекордна кількість команд - 59, які представляли всі існуючи в Києві спортивні школи та секції, а також школи Київської області, що стало відмінною можливістю для перевірки підготовки юних волейболістів та проведеної роботи тренерів.

Турнір проходив у атмосфері свята і конкуренції між командами, школами та тренерами у доброзичливому стані, що сприяло проведенню яскравих і емоційних матчів, які були прикрасою заходу і приємністю для глядачів.

 

Результати чемпіонату

 

Хлопчики 1996 р.н. і молодше (9 команд):

1 місце - Легчилін Віталій / Терещук Роман (КСЛІ, Паткевич А.В.)

2 місце - Малаєв Ярослав / Туровський Олександр (КСЛІ, Паткевич А.В.)

3 місце - Пернацький Владислав / Деменін Віктор (КСЛІ, Паткевич А.В.)



 

 

Дівчата 1996 р.н. і молодше (2 команди):

1 місце - Михайловська Ольга / Колбаненко Ганна (НТУУ КПІ, Томашевський Д.В.)

2 місце - Шпаченко Катерина / Граділь Анастасія (ДЮСШ-10, Глонь В.Г.)

 
 

 

 

Хлопчики 1998 р.н. і молодше (20 команд):

1 місце - Криворучко Святослав / Іванов Даніїл (ДЮСШ-10, Романенко І.Г.)

2 місце - Литвинчук Данило / Мозоль Євген (ДЮСШ-10/ДЮСШ-18, Романенко І.Г./Каліушко В.А.)

3 місце - Басенко Любомир / Левицький Євген (Києво-Святошинське ДЮСШ, Отрішко В.П.)

 



  

Дівчата 1998 р.н. і молодше (12 команд):

1 місце - Воронченко Алніа / Нечасна Валерія (ТЕМП, Куценко В.В.)

2 місце - Ломакіна Олеся / Зубриловська Дар'я (ДЮСШ-10, Романенко І.Г.)

3 місце - Шпаченко Катерина / Мангер Юлія (ДЮСШ-10, Глонь В.Г.)



 

 

Хлопчики 2000 р.н. і молодше (6 команд):

1 місце - Харченко Орест / Герасименко Денис (ДЮСШ-18, Каліушко В.А.)

2 місце - Литвинчук Євген / Ушаков Артур (ДЮСШ-10, Романенко І.Г.)

3 місце - Абдул Можиб / Шевченко Андрій  (ДЮСШ-18, Каліушко В.А.)



 

 

Дівчата 2000 р.н. і молодше (10 команд):

1 місце - Шумейко Ганна / Когут Юлія (ДЮСШ-10/ДЮСШ-5, Романенко І.Г.)

2 місце - Головченко Олена / Ластовець Юлія (ДЮСШ-12, Дідух В.П.)

3 місце - Когут Олена / Франк Христина (ДЮСШ-10, Романенко І.Г.)



 

  

Особлива подяка тим людям, хто відгукнувся і допоміг провести чемпіонат:

 

Григоровський Олег - представник «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу» та OLMECA PLAGE;

Рибалко Ігор - Головний суддя змагань;

Головченко Олександр - суддя;

Рулько Євген - суддя;

Ведерніков Вадим - суддя;

Коваленко Катерина - суддя;

Дідух Віталий - суддя;

Сабадаш Антон - суддя;

Загороднюк Юрій - суддя;

Герасименко О.В. - суддя;

Білий Олексій - суддя;

Келепко Олександра

Ільків Назар

 

Список заявлених гравців:

Гравець 1

Гравець 2

Школа

Тренер

Хлопчики 1996 р.н. і молодше

1

Коротін Євген

Марокосян Давід

Києво-Святошинське ДЮСШ

Отрішко В.П.

2

Михайловьский Ігор

Гаркушин Артем

СК «Макарів»

Прищепа Р.М.

3

Логінов Максим

Полечешко Артур

СК «Макарів»

Прищепа Р.М.

4

Пернацький Владислав

Деменін Віктор

КСЛІ

Паткевич А.В.

5

Легчилін Віталій

Терещук Роман

КСЛІ

Паткевич А.В.

6

Малаєв Ярослав

Туровський Олександр

КСЛІ

Паткевич А.В.

7

Мамуш Олександр

Якімов Євген

КСЛІ

Паткевич А.В.

8

Щебетун Віталій

Брошко Олександр

ТЕМП

Шмаглій В.В.

9

Талеб Ярослав

Порхун Володимир

ДЮСШ-12

Дідух В.В.

Дівчата 1996 р.н. і молодше

1

Михайловська Ольга

Колбаненко Ганна

НТУУ КПІ

Томашевський Д.В.

2

Шпаченко Катерина

Граділь Анастасія

ДЮСШ-10

Глонь В.Г.

Хлопчики 1998 р.н. і молодше

1

Федоренко Олександр

Крикун Олексій

ДЮСШ-18

Каліушко В.А.

2

Андрущенко Олександр

Башлаков Денис

ДЮСШ-18

Каліушко В.А.

3

Ступак Олександр

Радкевич Денис

ДЮСШ-18

Каліушко В.А.

4

Панакшин Володимир

Жуков Андрій

КСЛІ

Паткевич А.В.

5

Ситнік Олег

Романчук Сергій

КСЛІ

Паткевич А.В.

6

Палько Василь

Тонявський Антон

КСЛІ

Паткевич А.В.

7

Гордійчук Олександр

Винс Андрій

КСЛІ

Паткевич А.В.

8

Лашко Владислав

Лентьєв Сергій

КСЛІ

Паткевич А.В.

9

Басенко Любомир

Левицький Євген

Києво-Святошинське ДЮСШ

Отрішко В.П.

10

Литвинчук Данило

Мозоль Євген

ДЮСШ-10

ДЮСШ-18

Романенко І.Г.

Каліушко В.А.

11

Криворучко Святослав

Іванов Даніїл

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

12

Савенко Олександр

Курт Олег

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

13

Березовенко Олександр

Ткач Богдан

ДЮСШ-10

ДЮСШ-12

Романенко І.Г.

Дідух В.П.

14

Бабенко Олексій

Жаров Андрій

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

15

Путінцев Володимир

Кандиба Всеволод

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

16

Князєв Ілля

Черниш

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

17

Крутий Євген

Сидоренко Валерій

ТЕМП

Шмаглій В.В.

18

Могилястий Владислав

Ярмолюк Дмитро

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

19

Абдулла Карім

Панасюк Ярослав

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

20

Архіпенко Костянтин

Рулько Олександр

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

Дівчата 1998 р.н. і молодше

1

Онофрук Ірина

Клименко Яна

Києво-Святошинське ДЮСШ

Отрішко В.П.

2

Савоонік Вікторія

Капінос Яна

Києво-Святошинське ДЮСШ

Отрішко В.П.

3

Лічман Діана

Вальдовська Валерія

ДЮСШ-10

Глонь В.Г.

4

Лісовська Ольга

Внукова Діана

ДЮСШ-10

Глонь В.Г.

5

Шпаченко Катерина

Мангер Юлія

ДЮСШ-10

Глонь В.Г.

6

Ломакіна Леся

Зубриловська Дар'я

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

7

Бойдюк Анастасія

Карнаух Валерія

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

8

Соловей Катерина

Вєлікая Катерина

ДЮСШ-13

Ковальов Д.І.

9

Воровченко Аліна

Нечасна Валерія

ТЕМП

Куценко В.В.

10

Сидоренко Ганна

Шебеко Яна

ТЕМП

Шмаглій В.В.

11

Рашко Катерина

Стрілець Вероніка

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

12

Фесенко Ольга

Яковлева Тетяна

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

Хлопчики 2000 р.н. і молодше

1

Харченко Орест

Герасименко Денис

ДЮСШ-18

Каліушко В.А.

2

Абдул Можиб

Шевченко Андрій

ДЮСШ-18

Каліушко В.А.

3

Харченко Данило

Запорожець Михайло

ДЮСШ-18

ДЮСШ-12

Каліушко В.А.

Дідух В.П.

4

Марченко Валерій

Цимох Руслан

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

5

Литвинчук Євген

Ушаков Артур

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

6

Пархоменко Дмитро

Запорожський Владислав

ДЮСШ-13

Ковальов Д.І.

Дівчата 2000р.н. і молодше

1

Пилипенко Наталія

Хоменко Марина

Богуславське ДЮСШ

Кудак В.В.

2

Палій Соня

Бартнецька Анастасія

Києво-Святошинське ДЮСШ

Отрішко В.П.

3

Шумейко Ганна

Когут Юлія

ДЮСШ-10

ДЮСШ-5

Романенко І.Г.

4

Когут Олена

Франк Христина

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

5

Красуляк Вероніка

Панічева Ганна

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

6

Лазепко Дар'я

Тімошина Єлізвета

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

7

Книш Ірина

Земба Юлія

ДЮСШ-10

Романенко І.Г.

8

Гладка Марічка

Бондарук Діна

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

9

Головченко Олена

Ластовець Юлія

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

10

Притушалова Анастасія

Ромашова Софія

ДЮСШ-12

Дідух В.П.

  

Результати змагань в таблицях:

 

 Хлопчики 1996 р.н. і молодше
             

 

         
             

 

         
           

-----

 

         

Мамуш/Якімов

         

 

 

W16

 

0:2

0:2

0

1

Мамуш/Якімов

     

-----

9

 

Щебетун/Брошко

 

 

   

 

 

 

W17

2:0

 

1:2

2

 

10

Легчилін/Терещук

18

Коротін/Маркоросян

15

-----

 

Легчилін/Терещук

 

 

   

 

 

 

W18

2:0

2:1

 

4

2

Легчилін/Терещук

 

   

Коротін/Маркоросян

 

 

Талеб/Порхун

 

         

 

         
           

Щебетун/Брошко

 

         

Малаєв/Туровський

         

 

 

19

W16

-

W17

 

3

Малаєв/Туровський

     

Талеб/Порхун

8

 

Пернацький

Малаєв

Пернацький/Деменін

 

 

   

 

 

 

 

Деменін

Туровський

 

11

Малаєв/Туровський

17

Талеб/Порхун

14

Талеб/Порхун

 

 

Логінов/Полегешко

 

 

   

 

 

 

20

W16

-

W18

 

4

Коротін/Маркоросян

 

   

-----

 

 

Пернацький

Легчилін

Коротін/Маркоросян

 

         

 

 

Деменін

Терещук

           

Пернацький/Деменін

 

         

Михайловський/Гаркуша

         

 

 

21

W17

-

W18

 

5

Михайловський/Гаркуша

     

Пернацький/Деменін

7

 

Малаєв

Легчилін

-----

 

     

 

 

 

 

Туровський

Терещук

 

12

Михайловський/Гаркуша

16

Пернацький/Деменін

13

Логінов/Полегешко

 

         

-----

 

     

 

 

 

І місце

Легчилін / Терещук

6

-----

     

Мамуш/Якімов

 

 

ІІ місце

Малаєв / Туровський

-----

 

         

 

ІІІ місце

Пернацький / Деменін

             

 

         

 

 

 


  

 

 

Хлопчики 1998 р.н. і молодше
                 

5-6 место

7-8 место

9-12 место

13-16 место

17-24 место

                           
                         

Панакшин   Жуков

 

1

Ступак   Радкевич

                   

L16

17

Березовенко   Ткач

9

Басенко   Левицький

               

Березовенко   Ткач

24

 

1

Басенко   Левицький

w9

               

W24

Березовенко   Ткач

16

Басенко   Левицький

w1

 

               

 

L1

     

25

Басенко   Левицький

       

Савенко          Курт

 

Березовенко   Ткач

29

 

9

Абдалла  Панасюк

 

 

w25

       

L38

 

W29

 

-----

 

2

Абдалла  Панасюк

 

 

       

 

 

 

 

L2

24

-----

w2

Абдалла  Панасюк

 

       

 

Березовенко   Ткач

33

Федоренко Крикун

23

   

10

w10

 

       

 

W33

 

W23

Федоренко Крикун

 

8

Ситнік    Романчук

 

 

       

41

 

Могилястий Ярмолюк

 

L15

       

37

Литвинчук Мозоль

   

Савенко          Курт

 

 

L26

   
 

5

Могилястий Ярмолюк

 

 

w37

 

43

W41

 

 

   

Палько Тонявський

21

-----

11

Могилястий Ярмолюк

 

   

 

 

 

 

   

L14

 

3

Крутий   Седоренко

w11

 

   

 

 

Березовенко   Ткач

39

 

Палько Тонявський

22

12

Крутий   Седоренко

w3

 

 

   

 

 

W39

 

 

W22

-----

     

26

Литвинчук Мозоль

   

 

   

 

 

 

L3

13

Литвинчук Мозоль

 

 

w26

         

 

Палько Тонявський

30

 
 

4

Литвинчук Мозоль

 

 

Литвинчук Мозоль

   

Савенко          Курт

 

 

W30

 

Бабенко      Жаров

20

Бабенко      Жаров

w4

Литвинчук Мозоль

 

W43

   

L43

 

 

 

 

L4

   

12

w12

 

 

   

 

 

Палько Тонявський

34

Бабенко      Жаров

21

 

4

Андрущенко Башлаков

   

 

   

 

 

W34

 

W21

Путінцев   Кандиба

       

Криворучко   Іванов

46

   

45

Басенко   Левицький

 

Абдалла  Панасюк

 

L13

 

3

Гордійчук       Винс

 

W46

 

   

 

W45

 

L25

   

19

Путінцев   Кандиба

13

Гордійчук       Винс

 

 

   

 

       

Андрущенко Башлаков

 

5

Путінцев   Кандиба

w13

 

Криворучко   Іванов

   

Басенко   Левицький

       

L12

14

Архіпенко  Рулько

w5

 

 

W44

   

L44

     

Андрущенко Башлаков

20

     

27

Савенко          Курт

       

Басенко   Левицький

   

W20

Архіпенко  Рулько

11

Савенко          Курт

 

 

w27

       

L37

   

 

L5

 

6

Савенко          Курт

 

 

   

 

 

 

 

Андрущенко Башлаков

31

 

22

-----

w6

Савенко          Курт

 

   

 

 

 

 

W31

 

-----

   

14

w14

 

   

 

 

 

 

 

 

L6

 

6

Палько Тонявський

 

 

 

 

 

 

 

Андрущенко Башлаков

35

Крутий   Седоренко

19

       

38

Криворучко   Іванов

 

44

Басенко   Левицький

 

W35

 

W19

Крутий   Седоренко

 

7

Лашко    Леонтьєв

 

 

w38

   

W42

42

 

Лашко    Леонтьєв

 

L11

23

-----

15

Лашко    Леонтьєв

 

       

 

 

L28

   
 

7

Федоренко Крикун

w15

 

       

 

 

   

Ситнік    Романчук

10

Федоренко Крикун

w7

 

 

       

 

 

   

L10

     

28

Криворучко   Іванов

       

Андрущенко Башлаков

40

 

Ситнік    Романчук

18

15

Панакшин   Жуков

 

 

w28

 

1-46

номер ігри

W40

 

 

W18

-----

 

8

Панакшин   Жуков

 

   

W

команда виграла

 

 

 

 

L7

18

Князєв     Черниш

w8

Криворучко   Іванов

   

L

команда програла

 

 

Ситнік    Романчук

32

 
   

16

w16

           

 

W32

 

Князєв     Черниш

 

2

Криворучко   Іванов

   

І місце

-

Криворучко / Іванов

 

 

 

 

L8

         

ІІ місце

-

Литвинчук / Мозоль

 

Ситнік    Романчук

36

Ступак   Радкевич

17

         

ІІІ місце

-

Басенко / Левицький

 

W36

 

W17

Ступак   Радкевич

                     

Гордійчук       Винс

 

L9

                     

L27

   

  


 

Дівчата 1998 р.н. і молодше
       

Лічман/Вальдовська

 

Фінал

 

Бойдюк/Карнаух

         

 

 

W16

 

0:2

0:2

0

1

Бойдюк/Карнаух

     

Фесенко/Яковлева

9

 

Рашко/Стрілець

 

 

   

 

 

 

W17

2:0

 

2:0

4

 

10

Ломакіна/Зубриловська

18

Лісовська/Внукова

15

Фесенко/Яковлева

 

Ломакіна/Зубриловська

 

 

   

 

 

 

W18

2:0

0:2

 

2

2

Ломакіна/Зубриловська

 

   

Лісовська/Внукова

 

 

Савонік/Капінос

 

         

 

         
           

 

 

         

Лісовська/Внукова

         

 

 

 

W16

-

  W17

3

Лісовська/Внукова

     

Савонік/Капінос

8

 

19

Шпаченко

Воровченко

Сидоренко/Шибенко

 

 

   

 

 

 

Мангер

Нечасна

 

11

Воровченко/Нечасна

17

Савонік/Капінос

14

Савонік/Капінос

 

 

 

 

Онофрук/Клименко

 

 

   

 

 

 

 

W16

-

  W18

4

Воровченко/Нечасна

 

   

Соловей/Вєлікая

 

 

20

Шпаченко

Ломакіна

Воровченко/Нечасна

 

         

 

Мангер

Зубриловська

           

Сидоренко/Шибенко

 

         

Лічман/Вальдовська

         

 

 

 

W17

-

  W18

5

Соловей/Вєлікая

     

Онофрук/Клименко

7

 

21

Воровченко

Ломакіна

Соловей/Вєлікая

 

     

 

 

 

Нечасна

Зубриловська

 

12

Шпаченко/Мангер

16

Онофрук/Клименко

13

Онофрук/Клименко

 

       

Шпаченко/Мангер

 

     

 

 

 

І місце

Воровченко/Нечасна

6

Шпаченко/Мангер

     

Бойдюк/Карнаух

 

 

ІІ місце

Ломакіна/Зубриловська

Фесенко/Яковлева

 

         

 

ІІІ місце

Шпаченко/Мангер

  

 

 


  
Дівчата 2000 р.н. і молодше
       

Красуляк/Панічева

 

Фінал

Книш/Земба

         

 

 

W16

 

2:0

2:0

4

1

Книш/Земба

     

Красуляк/Панічева

9

 

Пилипенко/Хоменко

 

 

   

 

 

 

W17

0:2

 

0:2

0

 

10

Книш/Земба

18

Головченко/Ластовець

15

-----

 

Притужалова/Ромашова

 

 

   

 

 

 

W18

0:2

2:0

 

2

2

Гладка/Бондарчук

 

   

Головченко/Ластовець

 

 

Гладка/Бондарчук

 

         

 

         
           

Пилипенко/Хоменко

 

         

Лазенко/Тімошина

         

 

 

 

W16

-

W17

3

Когут/Франк

     

Пилипенко/Хоменко

8

 

19

Шумейко

Когут

Когут/Франк

 

 

   

 

 

 

Когут

Франк

 

11

Когут/Франк

17

Палій/Бартнецька

14

Притужалова/Ромашова

 

 

 

Головченко/Ластовець

 

 

   

 

 

 

 

W16

-

W18

4

Головченко/Ластовець

 

   

Палій/Бартнецька

 

 

20

Шумейко

Головченко

-----

 

         

 

Когут

Ластовець

           

Лазенко/Тімошина

 

         

Шумейко/Когут

         

 

 

 

W17

-

W18

5

Шумейко/Когут

     

Лазенко/Тімошина

7

 

21

Когут

Головченко

Красуляк/Панічева

 

     

 

 

 

Франк

Ластовець

 

12

Шумейко/Когут

16

Лазенко/Тімошина

13

-----

 

         

Палій/Бартнецька

 

     

 

 

 

І місце

Шумейко/Когут

6

Палій/Бартнецька

     

Гладка/Бондарчук

 

 

ІІ місце

Головченко/Ластовець

-----

 

         

 

ІІІ місце

Когут/Франк

  

 


 

 

Хлопчики 2000 р.н. і молодше
             

5 - 6 місце

7 - 8 місце

             
               

Харченко      Запорожець

Харченко      Запорожець

             

 

1

Литвинчук   Ушаков

         

Харченко      Запорожець

6

Литвинчук   Ушаков

 

 

12 (фінал)

 

 

 

 

7

Литвинчук   Ушаков

 

 

 

Харченко      Запорожець

10

Марченко          Цимок

Марченко       Цимок

 

 

       

 

 

2

Харченко   Герасименко

 

Литвинчук   Ушаков

 

Харченко      Запорожець

 

-----

 

Харченко   Герасименко

 

 

 

   

 

   
   

Харченко   Герасименко

14 (финал)

 

13 (3 место)

   Абдул         Шевченко

 

Пархоменко  Запорожський

Пархоменко  Запорожський

   

 

   

 

 

 

3

Абдул         Шевченко

 

Харченко   Герасименко

 

Абдул         Шевченко

 

Пархоменко  Запорожський

5

Абдул         Шевченко

 

 

       

 

 

 

8

Абдул         Шевченко

 

 

 

Харченко   Герасименко

9

-----

-----

 

 

 

 

   

 

 

4

-----

 

11 (півфінал)

 

Харченко   Герасименко

 

-----

 

             
                 
                 
      І місце
-

Харченко / Герасименко

   
      ІІ місце

-

Литвинчук / Ушаков

   
      ІІІ місце

-

Абдул / Шевченко

   

   

 


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Далі буде...
 
 
мангал автовыкуп спортивное питание