Увійти
 

Співпраця та допомога

Київська федерація волейболу - ФВК

 

У 2009 році, після кількох років вакууму у волейбольному житті міста Києва, групою ентузіастів був організований і проведений турнір "Клубно-зальна волейбольна ліга". Основною метою турніру було відновлення волейбольних змагань у Києві та перехід на якісно-нову систему проведення і відношення до них,  а також згуртування волейбольної спільноти міста.

 

Після успішного проведення турнірів і налагодження системи у 2011 році організатори КЗВЛ увійшли до керівництва існуючої на той час "Федерації волейболу міста Києва". У 2012 році на позачерговому конгресі "Федерації волейболу в місті Києві" було визнано існуючу структуру неефективною для подальшого розвитку волейболу в Києві і вирішено про її ліквідацію. На тлі цього рішення для подальшої діяльності було вирішено про створення нової Федерації.

 

18 березня 2013 року зареєстрована нова громадська організація - "Київська федерація волейболу".

"Київська федерація волейболу" - є правочинною, має нову структуру, статут та договір з управлінням спорту КМДА.

  

Основна ціль існування і діяльності "Київської федерації волейболу" (ФВК) - популяризація і розвиток волейболу, всіх його напрямків (дитячий, класичний, пляжний, парковий, сидячий), налагодження регулярних турнірів, навчання та підготовка суддів з волейболу.

  

Нам потрібно більше турнірів та майданчиків. Ми граємо самі і хочемо, щоб грали усі, мали змогу і грали всюди !

"Київська федерація волейболу" - громадська організація, відкрита приймати нових членів та ентузіастів для досягнення спільної мети, підтримки і розвитку здібностей кожного з них.

Ми відкриті до контактів з будь якими партнерами, готові до конструктивної співпраці.

  

Приєднуйтесь !

  

 
мангал автовыкуп спортивное питание