Увійти
 
Підсумки відкритого кубку Києва ім. Ю.Г. Затворницького серед дітей
 

Закінчився відкритий кубок міста Києва імені Юрія Георгійовича Затворницького з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях.

 

Загальна кількість команд, що прийняли участь у змаганнях - 62. Представлені були наступні міста України:

Київ, Миколаїв, Макарів, Чернігів, Кіровоград, Полтава, Рівне, Іллічівськ, Херсон, Вишгород, Деражня

 

Щоб переглянути деталі, натисніть "Докладніше"

  

14 та 15  вересня, під егідою «Київської федерації волейболу» та «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу", при підтримці благодійного фонду Юрія Затворницького

відбувся відкритий кубок міста Києва 2013 ім. Ю.Г. Затворницького з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях:

-                       1996 р.н. і молодше;

-                       1998 р.н. і молодше;

-                       2000 р.н. і молодше.

  

ФОТОЗВІТ (пароль volleyball) - ЗАВАНТАЖИТИ

 

Змагання проходили на чудових кортах пляжного волейболу «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу», які знаходяться у Гідропарку на території пляжу «Olmeca».

У змагання прийняло участь рекордна кількість команд - 62, які представляли всі існуючи в Києві спортивні школи та секції, а також школи Київської області та велику кількість гостей Києва з ріноманітних міст України, що стало відмінною можливістю для перевірки підготовки юних волейболістів та проведеної роботи тренерів.

Турнір проходив у атмосфері свята і конкуренції між командами, школами та тренерами у доброзичливому стані, що сприяло проведенню яскравих і емоційних матчів, які були прикрасою заходу і приємністю для глядачів. Погода лякала, але не перешкоджала проведенню матчів.

 

Результати відкритого кубку Києва 2013 ім. Ю.Г. Затворницького

 

Хлопчики 1996 р.н. і молодше (7 команд):

1 місце - Сокуренко Дмитро / Троцький Андрій (КДЮСШ № 3, Кіровоград, Кольцова М.В.)

2 місце - Гончар Ярослав / Шах Олександр (КДЮСШ № 2, Чернігів, Васюк Ю.В.)

3 місце - Ткаченко Андрій / Андрусенко Станіслав (ДЮСШ "Чемпіон", Київ, Непошивайленко А.С./Хазін О.А.)

 


 

 

Дівчата 1996 р.н. і молодше (4 команди):

1 місце - Лисенко Анастасія / Ковальчук Анна (ДЮСШ "Чернігів", Чернігів, Дуденок С.В.)

2 місце - Михайловська Ольга / Колбаненко Анна (НТУУ КПІ, Київ, Томашевський Д.В.)

3 місце - Грицюк Наталія / Шкуренко Наталія (КДЮСШ № 3, Кіровоград, Кольцова М.В.)



 

 

Хлопчики 1998 р.н. і молодше (17 команд):

1 місце - Литвинчук Данило / Мозоль Євген (ДЮСШ-10/ДЮСШ-18, Київ, Романенко І.Г./Каліушко В.А.)

2 місце - Ведашенко Максим / Помпе Віталій (СДЮШОР № 2, Полтава, Офат А.І.)

3 місце - Романюк Денис / Стасенко Сергій (КДЮСШ, Іллічівськ/Херсон, Гуцол Л.П.)


  

  

Дівчата 1998 р.н. і молодше (7 команд):

1 місце - Кучер Владислава / Косевич Маріна (ДЮСШ, Деражня, Слівінська Ю.С.)

2 місце - Свирида Ірина / Ковальчук Дарія (ДЮСШ, Деражня, Слівінська Ю.С.)

3 місце - Черевайко Тетяна / Фартушна Галина (ДЮСШ, Деражня, Слівінська Ю.С.)

 


 

 

Хлопчики 2000 р.н. і молодше (11 команд):

1 місце - Трофимчук Назар / Павлюк Владислав (ОС ДЮСШ, Рівне, Савитюк П.М.)

2 місце - Свірідов Ігор / Матвєєв Антон (КДЮСШ № 3, Кіровоград, Кольцова М.В.)

3 місце - Герасименко Денис / Харченко Орест  (ДЮСШ-18, Каліушко В.А.)



 

 

Дівчата 2000 р.н. і молодше (16 команд):

1 місце - Рилова Софія / Рилова Раїса (КДЮСШ, Іллічівськ, Дедкова В.Т.)

2 місце - Шумейко Ганна / Когут Юлія (ДЮСШ-10/ДЮСШ-5, Київ, Романенко І.Г.)

3 місце - Зубриловська Дарина / Головченко Олена (ДЮСШ-10/ДЮСШ-12, Київ, Романенко І.Г./Дідух В.П.)



 

  

Особлива подяка тим людям, хто відгукнувся і допоміг провести чемпіонат:

 

Григоровський Олег - представник «Київської міської спортивної федерації пляжного та класичного волейболу» та OLMECA PLAGE;

Рибалко Ігор - Головний суддя змагань;

Головченко Олександр - суддя;

Рулько Євген - суддя;

Баранюк Юрій - суддя;

Лемещук Сергій - суддя;

Довгопол Едуард Петрович

Білий Олексій

Пристайко Сергій - суддя;

Остапчук Максим - суддя;

Озоль Сергій

Келепко Олександра


 

Список заявлених гравців:

  

Гравець 1

Гравець 2

Школа

Місто

Тренер

Хлопчики 1996 р.н. і молодше

1

Зіневич Єгор

Переяслав Руслан

ДЮСШ-5

Миколаїв

Бахматов В.В.

2

Ткаченко Андрій

Андрусенко Станіслав

ДЮСШ «Чемпіон»

Київ

Непошивайленко А.С. / Хазін О.А.

3

Радченко Владислав

Логінов Максим

ДЮСШ-1

Макарів

Янішевська О.М.

4

Гончар Ярослав

Шах Олександр

КДЮСШ-2

Чернігів

Васюк Ю.В.

5

Ярмак Дмитро

Кущик Дмитро

КДЮСШ-2

Чернігів

Васюк Ю.В.

6

Скуренко Дмитро

Троцький Андрій

КДЮСШ-3

Кіровоград

Кольцова М.В.

7

Телеб Ярослав

Порхун Володимир

ДЮСШ-12

Київ

Дідух В.П.

Дівчата 1996 р.н. і молодше

1

Лисенко Анастасія

Ковальчук Анна

ДЮСШ «Чернігів»

Чернігів

Дуденко С.В.

2

Михайловська Ольга

Колбаненко Анна

НТУУ КПІ

Київ

Томашевский Д.В.

3

Грицюк Наталія

Шкуренко Наталія

КДЮСШ-3

Кіровоград

Кольцова М.В.

4

Карнаух Валерія

Хамідуліна Валерія

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

Хлопчики 1998 р.н. і молодше

1

Ведашенко Максим

Помпе Віталій

СДЮШОР-2

Полтава

Офат А.І.

2

Каменський Денис

Гурин В'ячеслав

ОСДЮШОР

Рівне

Савитюк П.М.

3

Вінічук Олег

Свирид Михайло

ОСДЮШОР

Рівне

Савитюк П.М.

4

Полонський Олексій

Коблюк Назарій

ОСДЮШОР

Рівне

Савитюк П.М.

5

Симоненко Максим

Рева Владислав

КДЮСШ-2

Чернігів

Васюк Ю.В.

6

Башлаков Денис

Перегончук Олексій

ДЮСШ-18

Київ

Каліушко В.А.

7

Романюк Денис

Стасенко Сергій

КДЮСШ

Іллічівськ/Херсон

Гуцол Л.П.

8

Каплунов Владислав

Захаровський Тарас

КДЮСШ-3

Кіровоград

Кольцова М.В.

9

Заплаткін Дмитро

Мельниченко Віктор

КДЮСШ-3

Кіровоград

Кольцова М.В.

10

Бабенко Олексій

Корнієць Дмитро

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

11

Курт Олег

Князєв Ілля

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

12

Мозоль Євген

Литвинчук Данило

ДЮСШ-10 / ДЮСШ-18

Київ

Романенко І.Г. / Каліушко В.А.

13

Криворучко Святослав

Іванов Даніїл

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

14

Березовенко Олександ

Ткач Богдан

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

15

Могилястий Влад

Оверчук Павло

ДЮСШ-12 / ДЮСШ-10

Київ

Дідух В.П. / Романенко І.Г.

16

Панасюк Ярослав

Адаіла Карім

ДЮСШ-12

Київ

Дідух В.П.

17

Кандиба Всеволод

Путінцев Володимир

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

Дівчата 1998 р.н. і молодше

1

Романюк Ярослава

Бондар Єлізавета

СДЮШОР-2

Полтава

Котляренко А.С.

2

Юхименко Софія

Золотар Яна

СДЮШОР-2

Полтава

Котляренко А.С.

3

Прищепа Ольга

Шостак Богдана

КДЮСШ

Вишгород

Рудой О.Д.

4

Кучер Владислава

Косевич Марина

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

5

Свирида Ірина

Ковальчук Дарія

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

6

Черевайко Тетяна

Фартушна Галина

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

7

Шпаченко Катерина

Ломакіна Олеся

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

Хлопчики 2000 р.н. і молодше

1

Трофимчук Назар

Павлюк Владислав

ОСДЮШОР

Рівне

Савитюк П.М.

2

Бойчук Дмитро

Озімковський Владислав

ОСДЮШОР

Рівне

Савитюк П.М.

3

Хаддад Олександр

Муравко Дмитро

КДЮСШ-2

Чернігів

Васюк Ю.В.

4

Герасименко Денис

Харченко Орест

ДЮСШ-18

Київ

Каліушко В.А.

5

Ковальський Олексій

Марченко Валерій

ДЮСШ-18

Київ

Каліушко В.А.

6

Степанець Віталій

Цімох Руслан

ДЮСШ-18

Київ

Каліушко В.А.

7

Рибін Ігор

Шикін Станіслав

ДЮСШ-18

Київ

Каліушко В.А.

8

Свірідов Ігор

Матвєєв Антон

КДЮСШ-3

Кіровоград

Кольцова М.В.

9

Сьомка Олександр

Стєпанов Максим

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

10

Жаров Андрій

Олійник Ярослав

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

11

Литвинчук Євген

Ушаков Артур

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

Дівчата 2000р.н. і молодше

1

Дубова Катерина

Князєва Даніела

СДЮШОР-2

Полтава

Мороз І.В.

2

Хобер Євгенія

Білоус Олександра

СДЮШОР-2

Полтава

Мороз І.В.

3

Рилова Софія

Рилова Раїса

КДЮСШ

Іллічівськ

Дедкова В.Т.

4

Букреєва Олена

Авторська Анастасія

КДЮСШ

Іллічівськ

Дедкова В.Т.

5

Шумейка Анна

Когут Юлія

ДЮСШ-10 / Спорттайм

Київ

Шумейко Н.Ю. / Романенко І.Г.

6

Гончар Наталія

Буртова Ольга

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

7

Заболотна Ольга

Горобець Анастасія

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

8

Богдасарян Маріам

Яцина Тетяна

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

9

Томашевська Катерина

Вешневська Тетяна

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

10

Чорна Ірина

Мельник Ольга

ДЮСШ

Деражня

Слівінська Ю.С.

11

Когут Олена

Франк Христина

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

12

Панічева Анна

Лазенко Дар'я

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

13

Красуляк Вероніка

Книш Ірина

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

14

Князєва Дар'я

Юденко Олена

ДЮСШ-10

Київ

Романенко І.Г.

15

Зубриловська Дарина

Головченко Олена

ДЮСШ-12 / ДЮСШ-10

Київ

Дідух В.П. / Романенко І.Г.

16

Ластовець Юлія

Стрілець Вероніка

ДЮСШ-12

Київ

Дідух В.П.


 

Результати змагань в таблицях:

  

 

Хлопчики 1996 р.н. і молодше
             

5 - 6 місце

7 - 8 місце

             
               

Ярмак          Кущик

Сокуренко Троцький

             

 

1

Сокуренко Троцький

         

Ткаченко Андрусенко

6

Ярмак       Кущик

 

 

12 (фінал)

 

 

 

 

7

Гончар        Шах

 

 

 

Ткаченко Андрусенко

10

Ткаченко Андрусенко

Гончар         Шах

 

 

       

 

 

2

Гончар        Шах

 

Гончар     Шах

 

Ткаченко Андрусенко

 

Радченко Логінов

 

Ткаченко Андрусенко

 

 

 

   

 

   
   

Сокуренко Троцький

14 (финал)

 

13 (3 место)

Ткаченко Андрусенко

 

Зіневич Переяслав

Талеб      Порхун

   

 

   

 

 

 

3

Талеб     Порхун

 

Сокуренко Троцький

 

Талеб      Порхун

 

Зіневич Переяслав

5

Зіневич Переяслав

 

 

       

 

 

 

8

Талеб       Порхун

 

 

 

Сокуренко Троцький

9

-----

-----

 

 

 

 

   

 

 

4

Радченко Логінов

 

11 (півфінал)

 

Сокуренко Троцький

 

Радченко Логінов

 

             
                 
                 
      І місце
-

Сокуренко / Троцький

   
      ІІ місце

-

Гончар / Шах

   
      ІІІ місце

-

Ткаченко / Андрусенко

   
               

   



Дівчата 1996 р.н. і молодше (ЗАВАНТАЖИТИ)
 

Команда

Результат

Очки

Місце

Лисенко - Ковальчук

 

2:0

2:0

2:0

6

І

Михайловська - Колбаненко

0:2

 

2:0

2:0

5

ІІ

Грицюк - Шкуренко

0:2

0:2

 

2:0

4

ІІІ

Карнаух - Хамідуліна

0:2

0:2

0:2

 

3

ІV

 


 

 

 

 

Хлопчики 1998 р.н. і молодше
                 

5-6 место

7-8 место

9-12 место

13-16 место

17-24 место

                           
                         

-------

 

1

Бабенко  Корнєць

                   

L16

17

Башлаков Перегончук

9

Вінічук      Свирид

               

Башлаков Перегончук

24

 

1

Вінічук      Свирид

w9

               

W24

Башлаков Перегончук

16

Вінічук     Свирид

w1

 

               

 

L1

     

25

Литвинчук Мозоль

       

Каменський Гурин

 

Башлаков Перегончук

29

 

9

Абдалла  Панасюк

 

 

w25

       

L38

 

W29

 

Абдалла  Панасюк

 

2

Литвинчук Мозоль

 

 

       

 

 

 

 

L2

24

Литвинчук Мозоль

w2

Литвинчук Мозоль

 

       

 

Башлаков Перегончук

33

Курт            Князєв

23

   

10

w10

 

       

 

W33

 

W23

Курт            Князєв

 

8

Полонський Коблюк

 

 

       

41

 

Березовенко   Ткач

 

L15

       

37

Литвинчук Мозоль

   

Каменський Гурин

 

 

L26

   
 

5

Каплунов Захаровський

 

 

w37

 

43

W41

 

 

   

-------

21

Криворучко Іванов

11

Криворучко Іванов

 

   

 

 

 

 

   

L14

 

3

Криворучко Іванов

w11

 

   

 

 

Вінічук      Свирид

39

 

Кандиба Путінцев

22

12

Кандиба Путінцев

w3

 

 

   

 

 

W39

 

 

W22

Кандиба Путінцев

     

26

Криворучко Іванов

   

 

   

 

 

 

L3

13

-------

 

 

w26

         

 

Кандиба Путінцев

30

 
 

4

Березовенко   Ткач

 

 

Литвинчук Мозоль

   

Каменський Гурин

 

 

W30

 

-------

20

Березовенко   Ткач

w4

Березовенко   Ткач

 

W43

   

L43

 

 

 

 

L4

   

12

w12

 

 

   

 

 

Вінічук      Свирид

34

-------

21

 

4

Симоненко   Рева

   

 

   

 

 

W34

 

W21

-------

       

Литвинчук Мозоль

46

   

45

Романюк Стасенко

 

Вінічук      Свирид

 

L13

 

3

Романюк Стасенко

 

W46

 

   

 

W45

 

L25

   

19

-------

13

Романюк Стасенко

 

 

   

 

       

Симоненко   Рева

 

5

-------

w13

 

Ведашенко Помпе

   

Романюк Стасенко

       

L12

14

-------

w5

 

 

W44

   

L44

     

Симоненко   Рева

20

     

27

Романюк Стасенко

       

Криворучко Іванов

   

W20

-------

11

-------

 

 

w27

       

L37

   

 

L5

 

6

Ведашенко Помпе

 

 

   

 

 

 

 

Каплунов Захаровський

31

 

22

Ведашенко Помпе

w6

Ведашенко Помпе

 

   

 

 

 

 

W31

 

-----

   

14

w14

 

   

 

 

 

 

 

 

L6

 

6

-------

 

 

 

 

 

 

 

Заплаткін Мельниченко

35

Каплунов Захаровський

19

       

38

Романюк Стасенко

 

44

Ведашенко Помпе

 

W35

 

W19

Каплунов Захаровський

 

7

Курт            Князєв

 

 

w38

   

W42

42

 

Заплаткін Мельниченко

 

L11

23

Каменський Гурин

15

Каменський Гурин

 

       

 

 

L28

   
 

7

Каменський Гурин

w15

 

       

 

 

   

Полонський Коблюк

10

Могилястий Оверчук

w7

 

 

       

 

 

   

L10

     

28

Каменський Гурин

       

Ведашенко Помпе

40

 

Полонський Коблюк

18

15

-------

 

 

w28

 

1-46

номер ігри

W40

 

 

W18

Могилястий Оверчук

 

8

--------

 

   

W

команда виграла

 

 

 

 

L7

18

-------

w8

Заплаткін Мельниченко

   

L

команда програла

 

 

Полонський Коблюк

32

 
   

16

w16

           

 

W32

 

-------

 

2

Заплаткін Мельниченко

   

І місце

-

Криворучко / Іванов

 

 

 

 

L8

         

ІІ місце

-

Литвинчук / Мозоль

 

Ведашенко Помпе

36

Бабенко  Корнєць

17

         

ІІІ місце

-

Басенко / Левицький

 

W36

 

W17

Бабенко  Корнєць

                     

Ведашенко Помпе

 

L9

                     

L27

   

  


 

 

Дівчата 1998 р.н. і молодше
             

5 - 6 місце

7 - 8 місце

             
               

Ярмак          Кущик

Свирида Ковальчук

             

 

1

Свирида Ковальчук

         

Ткаченко Андрусенко

6

Юхименко Золотар

 

 

12 (фінал)

 

 

 

 

7

Свирида Ковальчук

 

 

 

Шпаченко Ломакіна

10

Ткаченко Андрусенко

Черевайко Фартушна

 

 

       

 

 

2

Черевайко Фартушна

 

Свирида Ковальчук

 

Шпаченко Ломакіна

 

Шпаченко Ломакіна

 

Романюк Бондар

 

 

 

   

 

   
   

Кучер Косевич

14 (финал)

 

13 (3 место)

Черевайко Фартушна

 

Прищепа Шостак

Прищепа Шостак

   

 

   

 

 

 

3

Кучер Косевич

 

Кучер Косевич

 

Черевайко Фартушна

 

Прищепа Шостак

5

Кучер Косевич

 

 

       

 

 

 

8

Кучер Косевич

 

 

 

Черевайко Фартушна

9

-----

-----

 

 

 

 

   

 

 

4

Шпаченко Ломакіна

 

11 (півфінал)

 

Черевайко Фартушна

 

Шпаченко Ломакіна

 

             
                 
                 
      І місце
-

Кучер / Косевич

   
      ІІ місце

-

Свирида / Ковальчук

   
      ІІІ місце

-

Черевайко / Фартушна

   
               

   


 

Хлопчики 2000 р.н. і молодше
                 

9-12 место

 

1

Ковальський Марченко

         

7-8 место

 

9

Герасименко Харченко

 

       

5-6 место

   
 

 

5

Герасименко Харченко

     

Свірідов Матвєєв

   
 

1

Герасименко Харченко

W5

     

L14

 

 Ковальський Марченко

 

Литвинчук Ушаков

W1

 

     

 

 

L5

8

   

 

     

 

Ковальський Марченко

12

5

-------

 

13

Герасименко Харченко

 

Свірідов Матвєєв

17

W12

 

 

 

 

 

W13

19

 

 

 

Степанець Цімох

 

2

Жаров Олійник

 

     

Хаддад Муравко

15

L4

 

Жаров Олійник

W2

 

     

W15

 

Хаддад Муравко

12

 

6

Жаров Олійник

       

 

L3

   

Шишкін Рибін

W6

       

Хаддад Муравко

11

 

4

   

Свірідов Матвєєв

 

Герасименко Харченко

 

W11

 

       

W19

 

L19

   

Шишкін Рибін

     

Трофімчук Павлюков

22

 

21

Герасименко Харченко

 

L6

 

3

Озімовський Бойчук

W22

Трофімчук Павлюков

 

Литвинчук Ушаков

W21

   

11

Хаддад Муравко

 

 

W20

 

L20

     
 

 

7

Свірідов Матвєєв

     

Жаров Олійник

   
 

3

Свірідов Матвєєв

W7

     

L13

 

Озімовський Бойчук

 

Свірідов Матвєєв

W3

 

     

 

 

L7

6

   

 

 

 

 

 

Озімовський Бойчук

10

7

Трофімчук Павлюков

 

14

Трофімчук Павлюков

20

Литвинчук Ушаков

18

W10

 

 

 

 

 

W14

   

 

 

-------

 

4

Трофімчук Павлюков

 

     

Литвинчук Ушаков

 

L2

 

Степанець Цімох

W4

 

     

W16

16

 

10

 

8

Трофімчук Павлюков

       

 

Литвинчук Ушаков

   

Сьомка Стєпнов

W8

     

 

L1

 

2

         

Литвинчук Ушаков

9

        І місце
Трофімчук / Павлюков

W9

 

        ІІ місце
Свірідов / Матвєєв
 

Сьомка Стєпнов

        ІІІ місце
Герасименко / Харченко
 

L8


 

 

Дівчата 2000 р.н. і молодше
                   

13-16 место

1

Когут 

Франк

             

9-12 место

 
   

 

         

7-8 место

   
 

1

Зубриловська Головченко

       

5-6 место

     

16

Зубриловська Головченко

W1

               

9

Букрєєва Авторська

9

Зубриловська Головченко

     

Гончар Буртова 

   

Панічева Лазенко

   

 

W9

     

L22

   

L8

 

2

Богдасарян Яцина

 

     

 

 

Панічева Лазенко

13

8

Богдасарян Яцина

W2

 

     

 

 

W13

Князєва Юденко

5

Шумейко Когут

 

21

Шумейко Когут

 

Гончар Буртова 

25

Заболотна Горобець

17

L7

   

 

 

W21

27

W25

 

W17

Заболотна Горобець

 
 

3

Шумейко Когут

 

     

 

 

L10

 

12

Томашевська Вишневська 

W3

 

     

Богдасарян Яцина

23

 

Ластовець Стрілець

13

Заболотна Горобець

10

Шумейко Когут

     

W23

 

 

L6

   

 

W10

       

 

 

14

 

4

Заболотна Горобець

 

Шумейко Когут

 

 

 

Богдасарян Яцина

W14

Красуляк Книш

4

Дубова Князєва 

W4

 

W27

 

L27

 

W18

18

L5

3

Рилова Рилова

 

Рилова Рилова

30

 

29

Зубриловська Головченко

 

Богдасарян Яцина

 
   

 

W30

 

 

 

W29

 

L9

 
 

5

Рилова Рилова

 

Рилова Рилова

 

Зубриловська Головченко

       

14

Красуляк Книш

W5

 

W28

 

L28

       

11

Чорна Мельник

11

Рилова Рилова

     

Зубриловська Головченко

   

Дубова Князєва 

   

 

W11

     

L21

   

L4

 

6

Чорна Мельник

 

     

 

 

Дубова Князєва 

15

6

Ластовець Стрілець

W6

 

 

 

 

 

 

W15

Томашевська Вишневська 

7

Князєва Юденко

 

22

Рилова Рилова

28

Зубриловська Головченко

26

Дубова Князєва 

19

L3

   

 

 

W22

 

W26

 

W19

Хобер Білоус 

 
 

7

Гончар Буртова 

 

     

 

 

L12

 

10

Гончар Буртова 

W7

 

     

Чорна Мельник

24

 

Букрєєва Авторська

15

Панічева Лазенко

12

Гончар Буртова 

     

W24

 

 

L2

   

 

W12

       

 

Когут     Франк

16

 

8

Хобер Білоус 

  І місце
Рилова / Рилова
 

Чорна Мельник

W16

Когут     Франк

2

Хобер Білоус 

W8

  ІІ місце
Шумейко / Когут
 

W20

20

L1

        ІІІ місце
Зубриловська / Головченко
   

Чорна Мельник

 
                 

L11

 

 


 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 
мангал автовыкуп спортивное питание