Увійти
 
Відкритий кубок Києва імені Ю.Г. Затворницького - підсумки змагань

19, 20 і 21 вересня відбувся відкритий кубок Києва імені Ю.Г. Затворницького з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат:

 

У змаганнях прийняло участь 109 команд.

 

Представлені були наступні міста України: Київ, Кіровоград, Макарів, Рівне, Ужгород, Оріхів, Запоріжжя, Козятин, Деражня, Полтава, Іллічівськ, Чулаківка, Лубни, Ірпінь, Боярка, Чернігів, Самбір, Нова Каховка, Первомайськ, Суми;

   

2014 CEV Beach Volleyball Festival - підсумки змагань

 



 

 

 

Наступні вікові категорії:

 

- 1997 рік народження і молодше (U-18);

- 1999 рік народження і молодше (U-16);

- 2001 рік народження і молодше (U-14);

   

 

 

 

ФОТОЗВІТ ГАЛЕРЕЯ
            
ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ НА EX.UA
                 
EEVZA

 

Кожна команда отримала волейбольний м'яч MIKASA

Команди отримали ігрову форму турніру

Кожен день було організоване харчування команд, тренерів та суддів (Плов, шурпа, суп, чай, печиво, тощо)

Відзначені цінними призами тренери, що привезли найбільшу кількість команд дівчаток і хлопчиків та тренер з найкращим результатом команд.

 

 

Результати змагань: (U-14) - (U-16) - (U-18)

 

Хлопчики 1997 р.н. і молодше (U-18) - 15 команд:

Номер матчу Раунд Дата Час Крманда 1 vs Команда 2 Результат 1. Сет 2. Сет 3. Сет
1 І 19.Вер   Мельниченко  / Шмалько vs Seed #16 2 <-> 0   <->     <->     <->  
2 I   12-00 Березовенко / Абдалла vs Анохін / Кравець 0 <-> 2 8 <-> 15 7 <-> 15   <->  
3 I   12-30 Гурин / Павлюк vs Садохін / Іванніков 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 6   <->  
4 I   13-00 Катунцевський / Тонявський vs Логінов / Гаркушин 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 7   <->  
5 I   13-30 Курт / Іванов vs Поліщук / Стандрійчук 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 12   <->  
6 I   14-00 Мельник / Мельник vs Цап / Пігош 0 <-> 2 10 <-> 15 8 <-> 15   <->  
7 I   14-30 Захаровський / Заплаткін vs Дідик / Кущ 0 <-> 2 5 <-> 15 6 <-> 15   <->  
8 I   15-00 Гаврильцов / Гаврилюк vs Литвинчук / Мозоль 0 <-> 2 6 <-> 15 2 <-> 15   <->  
9 II   15-30 Мельниченко  / Шмалько vs Анохін / Кравець 0 <-> 2 7 <-> 15 3 <-> 15   <->  
10 II   16-00 Гурин / Павлюк vs Катунцевський / Тонявський 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 5   <->  
11 II   16-30 Курт / Іванов vs Цап / Пігош 0 <-> 2 15 <-> 17 11 <-> 15   <->  
12 II   17-00 Дідик / Кущ vs Литвинчук / Мозоль 0 <-> 2 9 <-> 15 8 <-> 15   <->  
13 13 20.Вер 9-00 Гаврильцов / Гаврилюк vs Захаровський / Заплаткін 0 <-> 2 7 <-> 15 10 <-> 15   <->  
14 13   9-30 Мельник / Мельник vs Поліщук / Стандрійчук 0 <-> 2 13 <-> 15 9 <-> 15   <->  
15 13   10-00 Логінов / Гаркушин vs Садохін / Іванніков 0 <-> 2 0 <-> 21 0 <-> 21   <->  
16 13     Березовенко / Абдалла vs Seed #16 2 <-> 0   <->     <->     <->  
17 9   10-30 Захаровський / Заплаткін vs Катунцевський / Тонявський 2 <-> 1 15 <-> 9 13 <-> 15 11 <-> 7
18 9   11-00 Поліщук / Стандрійчук vs Мельниченко  / Шмалько 0 <-> 2 12 <-> 15 9 <-> 15   <->  
19 9   11-30 Садохін / Іванніков vs Дідик / Кущ 0 <-> 2 3 <-> 15 9 <-> 15   <->  
20 9   12-30 Березовенко / Абдалла vs Курт / Іванов 0 <-> 2 11 <-> 15 9 <-> 15   <->  
21 III   13-00 Анохін / Кравець vs Гурин / Павлюк 2 <-> 1 13 <-> 15 15 <-> 12 11 <-> 5
22 III   13-30 Цап / Пігош vs Литвинчук / Мозоль 0 <-> 2 4 <-> 15 7 <-> 15   <->  
23 7   14-00 Захаровський / Заплаткін vs Мельниченко  / Шмалько 0 <-> 2 8 <-> 15 11 <-> 15   <->  
24 7   14-30 Дідик / Кущ vs Курт / Іванов 2 <-> 0 15 <-> 10 16 <-> 14   <->  
25 5   15-00 Мельниченко  / Шмалько vs Цап / Пігош 2 <-> 0 15 <-> 12 16 <-> 14   <->  
26 5   15-30 Дідик / Кущ vs Гурин / Павлюк 1 <-> 2 15 <-> 9 13 <-> 15 9 <-> 11
27 SF 21.Вер 11-00 Анохін / Кравець vs Мельниченко  / Шмалько 2 <-> 0 15 <-> 11 15 <-> 12   <->  
28 SF   11-30 Литвинчук / Мозоль vs Гурин / Павлюк 0 <-> 2 18 <-> 20 14 <-> 16   <->  
29 3/4   12-30 Мельниченко  / Шмалько vs Литвинчук / Мозоль 0 <-> 2 7 <-> 15 13 <-> 15   <->  
30 F   13-00 Анохін / Кравець vs Гурин / Павлюк 0 <-> 2 11 <-> 15 14 <-> 16   <->  
 

 

Дівчата 1997 р.н. і молодше (U-18) - 14 команд:

Номер матчу Раунд Дата Час Крманда 1 vs Команда 2 Результат 1. Сет 2. Сет 3. Сет
1 І 19.Вер   Лисенко / Ковальчук vs Seed #16 2 <-> 0   <->     <->     <->  
2 I   12-00 Рилова  / Черненко vs Кравець / Гапчук 2 <-> 0 15 <-> 1 15 <-> 11   <->  
3 I   12-30 Болотнікова / Фенько vs Дерев'янко / Поправка 2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 7   <->  
4 I   13-00 Гаргай / Заріцька vs Пархоменко / Лор 0 <-> 2 5 <-> 15 4 <-> 15   <->  
5 I   13-30 Нечасна / Васильєва vs Михайловська / Колбаненко 0 <-> 2 11 <-> 15 7 <-> 15   <->  
6 I   14-00 Клименко / Капинос vs Мельниченко / Заболотна 0 <-> 2 3 <-> 15 9 <-> 15   <->  
7 I   14-30 Овчіннікова / Чорна vs Романюк / Булавчик 1 <-> 2 13 <-> 15 15 <-> 10 6 <-> 11
8 I     Seed #15 vs Ламакіна / Шпаченко 0 <-> 2   <->     <->     <->  
9 II   15-00 Лисенко / Ковальчук vs Рилова  / Черненко 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 13   <->  
10 II   15-30 Болотнікова / Фенько vs Пархоменко / Лор 0 <-> 2 14 <-> 16 15 <-> 17   <->  
11 II   16-00 Михайловська / Колбаненко vs Мельниченко / Заболотна 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 7   <->  
12 II   16-30 Романюк / Булавчик vs Ламакіна / Шпаченко 2 <-> 1 7 <-> 15 16 <-> 14 11 <-> 2
13 13     Seed #15 vs Овчіннікова / Чорна 0 <-> 2   <->     <->     <->  
14 13 20.Вер 9-00 Клименко / Капинос vs Нечасна / Васильєва 0 <-> 2 12 <-> 15 8 <-> 15   <->  
15 13   9-30 Гаргай / Заріцька vs Дерев'янко / Поправка 2 <-> 1 11 <-> 15 15 <-> 11 11 <-> 6
16 13     Кравець / Гапчук vs Seed #16 2 <-> 0   <->     <->     <->  
17 9   10-00 Овчіннікова / Чорна vs Болотнікова / Фенько 0 <-> 2 11 <-> 15 9 <-> 15   <->  
18 9   10-30 Нечасна / Васильєва vs Рилова  / Черненко 1 <-> 2 15 <-> 13 14 <-> 16 8 <-> 11
19 9   11-00 Гаргай / Заріцька vs Ламакіна / Шпаченко 2 <-> 0 15 <-> 0 15 <-> 0   <->  
20 9   11-30 Кравець / Гапчук vs Мельниченко / Заболотна 0 <-> 2 12 <-> 15 11 <-> 15   <->  
21 III   12-30 Лисенко / Ковальчук vs Пархоменко / Лор 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 8   <->  
22 III   13-00 Михайловська / Колбаненко vs Романюк / Булавчик 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 13   <->  
23 7   13-30 Болотнікова / Фенько vs Рилова  / Черненко 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 12   <->  
24 7   14-00 Гаргай / Заріцька vs Мельниченко / Заболотна 0 <-> 2 9 <-> 15 8 <-> 15   <->  
25 5   14-30 Болотнікова / Фенько vs Романюк / Булавчик 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 8   <->  
26 5   15-00 Мельниченко / Заболотна vs Пархоменко / Лор 0 <-> 2 8 <-> 15 7 <-> 15   <->  
27 SF 21.Вер 10-30 Лисенко / Ковальчук vs Болотнікова / Фенько 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 9   <->  
28 SF   11-00 Михайловська / Колбаненко vs Пархоменко / Лор 0 <-> 2 5 <-> 15 7 <-> 15   <->  
29 3/4   11-30 Болотнікова / Фенько vs Михайловська / Колбаненко 2 <-> 1 15 <-> 7 12 <-> 15 11 <-> 6
30 F   12-00 Лисенко / Ковальчук vs Пархоменко / Лор 2 <-> 1 10 <-> 15 15 <-> 10 11 <-> 8


 

Хлопчики 1999 р.н. і молодше (U-16) - 25 команд:

Номер матчу Раунд Дата / Час Команда 1 vs Команда 2 Результат 1 сет 2 сет 3 сет
1 I 19.09 Харченко / Криворучко vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
2 I 12-00 Кубай / Голодрига vs Гурко / Ляховський 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 3   <->  
3 I 12-30 Панасюк / Панкратов vs Ушаков / Кривенко 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 13   <->  
4 I 13-00 Лубенець / Абдалла vs Терещенко / Карпенко 2 <-> 1 10 <-> 15 15 <-> 6 11 <-> 5
5 I   Свірідов / Матвєєв vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
6 I 13-30 Жуков / Кривобок vs Савчук / Доценко 0 <-> 2 14 <-> 16 13 <-> 15   <->  
7 I 14-00 Бабенко / Путінцев vs Ганошенко / Богдан 1 <-> 2 15 <-> 11 10 <-> 15 6 <-> 11
8 I   Ткач / Перегончук vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
9 I   Полонський / Озімковський vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
10 I 14-30 Палько / Романчук vs Звонецький / Корнієць 2 <-> 0 15 <-> 11 15 <-> 8   <->  
11 I 15-00 Жаров / Олійник vs Рева / Бережняк 0 <-> 2 3 <-> 15 5 <-> 15   <->  
12 I   Федоренко / Герасименко vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
13 I   Каменський / Коблюк vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
14 I 15-30 Хаддад  / Муравко vs Блудший / Кольченко 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 13   <->  
15 I 16-00 Феньо / Бідзіля vs Степанець / Ковальський 2 <-> 0 15 <-> 2 15 <-> 0   <->  
16 I   Вінічук / Свирид vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
17 II 16-30 Харченко / Криворучко vs Кубай / Голодрига 1 <-> 2 16 <-> 18 15 <-> 9 4 <-> 11
18 II 17-00 Панасюк / Панкратов vs Лубенець / Абдалла 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 11   <->  
19 II 17-00 Свірідов / Матвєєв vs Савчук / Доценко 2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 6   <->  
20 II 17-30 Ганошенко / Богдан vs Ткач / Перегончук 0 <-> 2   <-> 15 15 <-> 17   <->  
21 II 17-30 Полонський / Озімковський vs Палько / Романчук 2 <-> 0 15 <-> 8 15 <-> 9   <->  
22 II 18-00 Рева / Бережняк vs Федоренко / Герасименко 2 <-> 0 15 <-> 10 16 <-> 14   <->  
23 II 18-00 Каменський / Коблюк vs Хаддад  / Муравко 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 10   <->  
24 II 18-00 Феньо / Бідзіля vs Вінічук / Свирид 0 <-> 2 8 <-> 15 7 <-> 15   <->  
25 25    /  vs Гурко / Ляховський 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
26 25 18-30 Ушаков / Кривенко vs Терещенко / Карпенко 0 <-> 2 10 <-> 15 9 <-> 15   <->  
27 25    /  vs Жуков / Кривобок 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
28 25   Бабенко / Путінцев vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
29 25    /  vs Звонецький / Корнієць 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
30 25   Жаров / Олійник vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
31 25    /  vs Блудший / Кольченко 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
32 25   Степанець / Ковальський vs  /  2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
33 17 20.09 9-00 Гурко / Ляховський vs Феньо / Бідзіля 0 <-> 2 13 <-> 15 9 <-> 15   <->  
34 17 9-30 Терещенко / Карпенко vs Хаддад  / Муравко 0 <-> 2 9 <-> 15 8 <-> 15   <->  
35 17 10-00 Жуков / Кривобок vs Федоренко / Герасименко 1 <-> 2 15 <-> 9 10 <-> 15 9 <-> 11
36 17 10-30 Бабенко / Путінцев vs Палько / Романчук 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 11   <->  
37 17 11-00 Звонецький / Корнієць vs Ганошенко / Богдан 1 <-> 2 5 <-> 15 16 <-> 14 5 <-> 11
38 17 11-30 Жаров / Олійник vs Савчук / Доценко 0 <-> 2 4 <-> 15 9 <-> 15   <->  
39 17 12-30 Блудший / Кольченко vs Лубенець / Абдалла 0 <-> 2 12 <-> 15 14 <-> 16   <->  
40 17 13-00 Степанець / Ковальський vs Харченко / Криворучко 0 <-> 2 3 <-> 15 6 <-> 15   <->  
41 III 13-30 Кубай / Голодрига vs Панасюк / Панкратов 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 9   <->  
42 III 14-00 Свірідов / Матвєєв vs Ткач / Перегончук 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 10   <->  
43 III 14-30 Полонський / Озімковський vs Рева / Бережняк 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 10   <->  
44 III 15-00 Каменський / Коблюк vs Вінічук / Свирид 0 <-> 2 11 <-> 15 10 <-> 15   <->  
45 13 15-30 Феньо / Бідзіля vs Хаддад  / Муравко 0 <-> 2 13 <-> 15 6 <-> 15   <->  
46 13 16-00 Федоренко / Герасименко vs Бабенко / Путінцев 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 4   <->  
47 13 16-30 Ганошенко / Богдан vs Савчук / Доценко 0 <-> 2 8 <-> 15 3 <-> 15   <->  
48 13 16-30 Лубенець / Абдалла vs Харченко / Криворучко 0 <-> 2 8 <-> 15 5 <-> 15   <->  
49 9 17-00 Хаддад  / Муравко vs Ткач / Перегончук 0 <-> 2 8 <-> 15 14 <-> 16   <->  
50 9 17-00 Федоренко / Герасименко vs Панасюк / Панкратов 1 <-> 2 15 <-> 12 11 <-> 15 9 <-> 11
51 9 17-30 Савчук / Доценко vs Каменський / Коблюк 0 <-> 2 10 <-> 15 9 <-> 15   <->  
52 9 18-00 Харченко / Криворучко vs Рева / Бережняк 2 <-> 1 11 <-> 15 15 <-> 9 11 <-> 7
53 IV 18-00 Кубай / Голодрига vs Свірідов / Матвєєв 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 13   <->  
54 IV 18-00 Полонський / Озімковський vs Вінічук / Свирид 0 <-> 2 11 <-> 15 9 <-> 15   <->  
55 7 18-30 Ткач / Перегончук vs Панасюк / Панкратов 2 <-> 1 15 <-> 6 13 <-> 15 11 <-> 4
56 7 18-30 Каменський / Коблюк vs Харченко / Криворучко 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 5   <->  
57 5 21.09 10-00 Ткач / Перегончук vs Полонський / Озімковський 0 <-> 2 14 <-> 16 7 <-> 15   <->  
58 5 10-30 Каменський / Коблюк vs Свірідов / Матвєєв 1 <-> 2 15 <-> 12 12 <-> 15 9 <-> 11
59 SF 11-00 Кубай / Голодрига vs Полонський / Озімковський 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 7   <->  
60 SF 11-30 Вінічук / Свирид vs Свірідов / Матвєєв 2 <-> 1 10 <-> 15 15 <-> 12 11 <-> 7
61 3/4 12-00 Полонський / Озімковський vs Свірідов / Матвєєв 2 <-> 1 15 <-> 7 11 <-> 15 11 <-> 6
62 F 12-30 Кубай / Голодрига vs Вінічук / Свирид 0 <-> 2 12 <-> 15 7 <-> 15   <->  


 

Дівчата 1999 р.н. і молодше (U-16) - 25 команд:

Номер матчу Раунд Дата / Час Команда 1 vs Команда 2 Результат 1. Сет 2. Сет 3. Сет
1 I 19.09 12-00 Коваленко / Гутник vs Щемельова / Венглінська 2 <-> 0 15 <-> 1 15 <-> 5   <->  
2 I   Буртова / Томашевська vs Seed #24 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
3 I   Горобець / Вишневська vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
4 I   Ярош / Швечкова vs Seed #20 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
5 I   Грицак / Солук vs Seed #19 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
6 I   Головченко / Ластовець vs Seed #22 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
7 I   Когут / Маєвська vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
8 I   Малявіна / Данєва  vs Seed #18 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
9 II 12-30 Ковальчук / Черевайко vs Коваленко / Гутник 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 3   <->  
10 II 13-00 Буртова / Томашевська vs Савоник / Тихонова 0 <-> 2 5 <-> 15 14 <-> 16   <->  
11 II 13-30 Пєшкова / Плотник vs Горобець / Вишневська 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 8   <->  
12 II 14-00 Ярош / Швечкова vs Лазепко / Зубриловська 0 <-> 2 14 <-> 16 11 <-> 15   <->  
13 II 14-30 Свирида / Фартушна vs Грицак / Солук 2 <-> 0 15 <-> 8 15 <-> 4   <->  
14 II 15-00 Головченко / Ластовець vs Поддобрівна / Пірник 0 <-> 2 14 <-> 16 8 <-> 15   <->  
15 II 15-30 Лисиця / Дашевська vs Когут / Маєвська 2 <-> 1 15 <-> 8 11 <-> 15 11 <-> 8
16 II 16-00 Малявіна / Данєва  vs Гончар / Багдасарян 0 <-> 2 14 <-> 16 10 <-> 15   <->  
17 17   Seed #18 vs Коваленко / Гутник 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
18 17   Буртова / Томашевська vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
19 17   Seed #22 vs Горобець / Вишневська 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
20 17   Ярош / Швечкова vs Seed #19 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
21 17   Seed #20 vs Грицак / Солук 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
22 17   Головченко / Ластовець vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
23 17   Seed #24 vs Когут / Маєвська 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
24 17 16-30 Малявіна / Данєва  vs Щемельова / Венглінська 2 <-> 0 15 <-> 8 15 <-> 10   <->  
25 III 20.09 9-00 Ковальчук / Черевайко vs Савоник / Тихонова 2 <-> 1 10 <-> 15 17 <-> 15 11 <-> 3
26 III 9-30 Пєшкова / Плотник vs Лазепко / Зубриловська 2 <-> 0 15 <-> 6 15 <-> 9   <->  
27 III 10-00 Свирида / Фартушна vs Поддобрівна / Пірник 0 <-> 2 10 <-> 15 7 <-> 15   <->  
28 III 10-30 Лисиця / Дашевська vs Гончар / Багдасарян 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 8   <->  
29 13 11-00 Малявіна / Данєва  vs Когут / Маєвська 0 <-> 2 4 <-> 15 18 <-> 20   <->  
30 13 11-30 Головченко / Ластовець vs Грицак / Солук 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 11   <->  
31 13 12-30 Ярош / Швечкова vs Горобець / Вишневська 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 12   <->  
32 13 13-00 Буртова / Томашевська vs Коваленко / Гутник 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 8   <->  
33 9 13-30 Когут / Маєвська vs Лазепко / Зубриловська 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 7   <->  
34 9 14-00 Головченко / Ластовець vs Савоник / Тихонова 1 <-> 2 8 <-> 15 15 <-> 11 14 <-> 16
35 9 14-30 Ярош / Швечкова vs Гончар / Багдасарян 0 <-> 2 4 <-> 15 7 <-> 15   <->  
36 9 15-00 Буртова / Томашевська vs Свирида / Фартушна 0 <-> 2 9 <-> 15 3 <-> 15   <->  
37 IV 15-30 Ковальчук / Черевайко vs Пєшкова / Плотник 0 <-> 2 9 <-> 15 8 <-> 15   <->  
38 IV 16-00 Поддобрівна / Пірник vs Лисиця / Дашевська 2 <-> 1 15 <-> 9 11 <-> 15 11 <-> 8
39 7 16-30 Когут / Маєвська vs Савоник / Тихонова 2 <-> 0 15 <->   16 <-> 14   <->  
40 7 17-00 Гончар / Багдасарян vs Свирида / Фартушна 2 <-> 1 14 <-> 16 15 <-> 13 11 <-> 9
41 5 21.09 10-00 Когут / Маєвська vs Лисиця / Дашевська 0 <-> 2 8 <-> 15 11 <-> 15   <->  
42 5 10-30 Гончар / Багдасарян vs Ковальчук / Черевайко 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 11   <->  
43 SF 11-00 Пєшкова / Плотник vs Лисиця / Дашевська 0 <-> 2 16 <-> 18 7 <-> 15   <->  
44 SF 11-30 Поддобрівна / Пірник vs Гончар / Багдасарян 2 <-> 0 15 <-> 6 15 <-> 1   <->  
45 3/4 12-00 Пєшкова / Плотник vs Гончар / Багдасарян 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 5   <->  
46 F 12-30 Лисиця / Дашевська vs Поддобрівна / Пірник 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 11   <->  


 

Хлопчики 2001 р.н. і молодше (U-14) - 18 команд:

Номер матчу Раунд Дата / Час Команда 1 vs Команда 2 Результат 1. Сет 2. Сет 3. Сет
1 I 19.09 12-00 Мелащенко / Шпак vs Баранов / Терещенко 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 8   <->  
2 I   Роля / Мошак vs Seed #24 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
3 I   Луговий / Можчіль vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
4 I   Грицак / Бац vs Seed #20 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
5 I   Пронько  / Биковець vs Seed #19 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
6 I   Курінний / Яковлєв vs Seed #22 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
7 I   Бойко / Бойко vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
8 I 12-30 Ізбенко / Кириєнко vs Чемшин / Заночкін 2 <-> 0 15 <-> 6 15 <-> 9   <->  
9 II 13-00 Яковлєв / Рибальченко vs Мелащенко / Шпак 2 <-> 0 15 <-> 6 15 <-> 5   <->  
10 II 13-30 Роля / Мошак vs Цімох / Мельник 2 <-> 0 15 <-> 6 15 <-> 6   <->  
11 II 14-00 Симеренко / Занюк vs Луговий / Можчіль 0 <-> 2 7 <-> 15 5 <-> 15   <->  
12 II 14-30 Грицак / Бац vs Муравко / Ячний 1 <-> 2 15 <-> 3 12 <-> 15 7 <-> 11
13 II 15-00 Литвинчук / Гусак vs Пронько  / Биковець 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 6   <->  
14 II 15-30 Курінний / Яковлєв vs Шикін / Рибін 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 7   <->  
15 II 16-00 Ахмедов / Юрченко vs Бойко / Бойко 0 <-> 2 4 <-> 15 7 <-> 15   <->  
16 II 16-30 Ізбенко / Кириєнко vs Марченко / Запорожський 1 <-> 2 15 <-> 12 8 <-> 15 6 <-> 11
17 17 17-00 Чемшин / Заночкін vs Мелащенко / Шпак 0 <-> 2 10 <-> 15 10 <-> 15   <->  
18 17   Цімох / Мельник vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
19 17   Seed #22 vs Симеренко / Занюк 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
20 17   Грицак / Бац vs Seed #19 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
21 17   Seed #20 vs Пронько  / Биковець 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
22 17   Шикін / Рибін vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
23 17   Seed #24 vs Ахмедов / Юрченко 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
24 17 17-30 Ізбенко / Кириєнко vs Баранов / Терещенко 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 8   <->  
25 III 20.09 9-00 Яковлєв / Рибальченко vs Роля / Мошак 0 <-> 2 6 <-> 15 5 <-> 15   <->  
26 III 9-30 Луговий / Можчіль vs Муравко / Ячний 2 <-> 0 15 <-> 11 15 <-> 10   <->  
27 III 10-00 Литвинчук / Гусак vs Курінний / Яковлєв 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 10   <->  
28 III 10-30 Бойко / Бойко vs Марченко / Запорожський 2 <-> 0 15 <-> 5 17 <-> 15   <->  
29 13 11-00 Ізбенко / Кириєнко vs Ахмедов / Юрченко 1 <-> 2 15 <-> 13 15 <-> 17 6 <-> 11
30 13 11-30 Шикін / Рибін vs Пронько  / Биковець 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 11   <->  
31 13 12-30 Грицак / Бац vs Симеренко / Занюк 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 11   <->  
32 13 13-00 Цімох / Мельник vs Мелащенко / Шпак 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 4   <->  
33 9 13-30 Ахмедов / Юрченко vs Муравко / Ячний 0 <-> 2 3 <-> 15 6 <-> 15   <->  
34 9 14-00 Шикін / Рибін vs Яковлєв / Рибальченко 0 <-> 2 4 <-> 15 4 <-> 15   <->  
35 9 14-30 Грицак / Бац vs Марченко / Запорожський 2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 10   <->  
36 9 15-00 Цімох / Мельник vs Курінний / Яковлєв 1 <-> 2 9 <-> 15 16 <-> 14 9 <-> 11
37 IV 15-30 Роля / Мошак vs Луговий / Можчіль 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 6   <->  
38 IV 16-00 Литвинчук / Гусак vs Бойко / Бойко 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 7   <->  
39 7 16-30 Муравко / Ячний vs Яковлєв / Рибальченко 0 <-> 2 4 <-> 15 7 <-> 15   <->  
40 7 17-00 Грицак / Бац vs Курінний / Яковлєв 2 <-> 1 11 <-> 15 15 <-> 10 11 <-> 4
41 5 21.09 10-00 Яковлєв / Рибальченко vs Бойко / Бойко 2 <-> 1 15 <-> 13 12 <-> 15 11 <-> 8
42 5 10-30 Грицак / Бац vs Луговий / Можчіль 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 10   <->  
43 SF 11-00 Роля / Мошак vs Яковлєв / Рибальченко 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 9   <->  
44 SF 11-30 Литвинчук / Гусак vs Грицак / Бац 2 <-> 0 15 <-> 8 16 <-> 14   <->  
45 3/4 12-00 Яковлєв / Рибальченко vs Грицак / Бац 2 <-> 0 16 <-> 14 15 <-> 11   <->  
46 F 12-30 Роля / Мошак vs Литвинчук / Гусак 2 <-> 1 14 <-> 16 15 <-> 9 12 <-> 10


 

Дівчата 2001 р.н. і молодше (U-14) - 18 команд:

Номер матчу Раунд Дата / Час Команда 1 vs Команда 2 Результат 1. Сет 2. Сет 3. Сет
1 I 19.09 12-00 Семенюк / Підгурська vs Ткаченко / Дуденок 2 <-> 0 15 <-> 11 15 <-> 7   <->  
2 I   Погребняк / Дубова vs Seed #24 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
3 I   Букреєва / Авторська vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
4 I 12-30 Крячко / Дувінг vs Ткаченко / Дерев'янко  2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 3   <->  
5 I 13-00 Пляцок / Пляцок vs Дзюбенко / Леончук 0 <-> 2 8 <-> 15 13 <-> 15   <->  
6 I   Білоус / Вархаламова vs Seed #22 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
7 I   Притужалова / Ющенко vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
8 I 13-30 Волосян / Олійник vs Джура / Павленко 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 0   <->  
9 II 14-00 Шумейко / Рилова vs Семенюк / Підгурська 2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 5   <->  
10 II 14-30 Погребняк / Дубова vs Когут / Таюрова 2 <-> 0 15 <-> 12 15 <-> 12   <->  
11 II 15-00 Кіракісян / Корунець vs Букреєва / Авторська 0 <-> 2 7 <-> 15 4 <-> 15   <->  
12 II 15-30 Крячко / Дувінг vs Семенова / Стріхар 0 <-> 2 5 <-> 15 2 <-> 15   <->  
13 II 16-00 Мельник / Чорна vs Дзюбенко / Леончук 2 <-> 0 15 <-> 2 15 <-> 7   <->  
14 II 16-30 Білоус / Вархаламова vs Мороз / Куруц 0 <-> 2 8 <-> 15 8 <-> 15   <->  
15 II 17-00 Князева / Хобер vs Притужалова / Ющенко 2 <-> 0 15 <-> 4 15 <-> 4   <->  
16 II 17-30 Волосян / Олійник vs Франк / Красуляк 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 4   <->  
17 17 20.09 9-00 Джура / Павленко vs Семенюк / Підгурська 0 <-> 2 2 <-> 15 12 <-> 15   <->  
18 17   Когут / Таюрова vs Seed #23 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
19 17   Seed #22 vs Кіракісян / Корунець 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
20 17 9-30 Крячко / Дувінг vs Пляцок / Пляцок 1 <-> 2 22 <-> 20 13 <-> 15 9 <-> 11
21 17 10-00 Ткаченко / Дерев'янко  vs Дзюбенко / Леончук 0 <-> 2 5 <-> 15 8 <-> 15   <->  
22 17   Білоус / Вархаламова vs Seed #21 2 <-> 0 1 <->   1 <->     <->  
23 17   Seed #24 vs Притужалова / Ющенко 0 <-> 2   <-> 1   <-> 1   <->  
24 17 10-30 Франк / Красуляк vs Ткаченко / Дуденок 2 <-> 0 15 <-> 1 15 <-> 8   <->  
25 III 11-00 Шумейко / Рилова vs Погребняк / Дубова 2 <-> 0 15 <-> 5 15 <-> 1   <->  
26 III 11-30 Букреєва / Авторська vs Семенова / Стріхар 2 <-> 1 13 <-> 15 18 <-> 16 12 <-> 10
27 III 12-30 Мельник / Чорна vs Мороз / Куруц 2 <-> 0 15 <-> 7 15 <-> 11   <->  
28 III 13-00 Князева / Хобер vs Волосян / Олійник 0 <-> 2 5 <-> 15 4 <-> 15   <->  
29 13 13-30 Франк / Красуляк vs Притужалова / Ющенко 2 <-> 0 15 <-> 3 15 <-> 6   <->  
30 13 14-00 Білоус / Вархаламова vs Дзюбенко / Леончук 0 <-> 2 10 <-> 15 14 <-> 16   <->  
31 13 14-30 Пляцок / Пляцок vs Кіракісян / Корунець 0 <-> 2 10 <-> 15 6 <-> 15   <->  
32 13 15-00 Когут / Таюрова vs Семенюк / Підгурська 1 <-> 2 12 <-> 15 15 <-> 8 7 <-> 11
33 9 15-30 Франк / Красуляк vs Семенова / Стріхар 2 <-> 1 15 <-> 9 12 <-> 15 11 <-> 4
34 9 16-00 Дзюбенко / Леончук vs Погребняк / Дубова 0 <-> 2 11 <-> 15 9 <-> 15   <->  
35 9 16-30 Кіракісян / Корунець vs Князева / Хобер 1 <-> 2 15 <-> 8 8 <-> 15 4 <-> 11
36 9 17-00 Семенюк / Підгурська vs Мороз / Куруц 2 <-> 0 15 <-> 10 15 <-> 3   <->  
37 IV 17-30 Шумейко / Рилова vs Букреєва / Авторська 2 <-> 0 15 <-> 9 15 <-> 7   <->  
38 IV 17-30 Мельник / Чорна vs Волосян / Олійник 0 <-> 2 3 <-> 15 3 <-> 15   <->  
39 7 18-00 Франк / Красуляк vs Погребняк / Дубова 2 <-> 1 13 <-> 15 15 <-> 8 11 <-> 7
40 7 18-00 Князева / Хобер vs Семенюк / Підгурська 0 <-> 2 11 <-> 15 9 <-> 15   <->  
41 5 21.09 10-00 Франк / Красуляк vs Мельник / Чорна 0 <-> 2 4 <-> 15 10 <-> 15   <->  
42 5 10-30 Семенюк / Підгурська vs Букреєва / Авторська 1 <-> 2 11 <-> 15 15 <-> 10 6 <-> 11
43 SF 11-00 Шумейко / Рилова vs Мельник / Чорна 2 <-> 0 15 <-> 4 16 <-> 14   <->  
44 SF 11-30 Волосян / Олійник vs Букреєва / Авторська 2 <-> 0 15 <-> 2 15 <-> 3   <->  
45 3/4 12-00 Мельник / Чорна vs Букреєва / Авторська 2 <-> 0 15 <-> 13 15 <-> 8   <->  
46 F 12-30 Шумейко / Рилова vs Волосян / Олійник 1 <-> 2 8 <-> 15 15 <-> 11 5 <-> 11

 

 

 

 
мангал автовыкуп спортивное питание