Увійти
 

Технічний партнер ФВК

Волейбольні товари

Результати - Кубок міста Києва за участі ветеранів у форматі "Чоловіки-75+"
 

03 вересня 2016 року відбувся відкритий кубок м. Києва з пляжного волейболу за участі ветеранів «Чоловіки-75+»

 

Звіт змагань

 


     

   

       
 
       
                 
                 
               

 

 

03 вересня 2016 року у Гідропарку на стадіоні МОЛОДІЖНИЙ (м. Київ, Гідропарк, «Bora Bora Beach Club») проведено останній у цьому сезоні турнір офіційного пляжно-волейбольного календаря Київської федерації волейболу: Відкритий Кубок Києва у форматі "Чоловіки-75+".

 

Команди з кількох міст (Київ, Бориспіль, Біла Церква, Вишгород, Васильків, Краматорськ) показали чудову гру, потішивши вибагливу але вдячну публіку!

 

       Судді: Олег Соломченко (головний) та Тетяна Плетньова.

      Турнір пройшов у чесній та цікавій боротьбі.

Змагання були проведені за змішаною формулою: круговий турнір у двох групах, по дві кращі команди з яких виходили до півфіналу. Також були передбачені стикові ігри за 5-е й 7-ме місця. Дебютувала на Кубку Києва відносно молода та перспективна команда з м. Васильків. І хоч хлопцям з першого разу не вдалося пробитися до стадії плей-офф, неоціненний досвід ігор з кращими командами Київщини у цьому форматі стане запорукою майбутніх здобутків на всіх рівнях. Конкуренція була жорсткою: навіть визнаним фаворитам змагань команді Алєксєєв-Квітка кілька партій вдалося виграти лише на «більше-менше». Але ж загалом Михайло та Сергій досить впевнено та передбачувано стали найкращими! В «малому» фіналі «бронзу» виборола команда Мартиненко-Половінський, здолавши у цікавій боротьбі пару Зеленко-Кальченко.

 

      Учасники півфіналів були нагороджені особистими дипломами від Київської федерації волейболу та Федерації Пляжного Волейболу, призери - оригінальними медалями, а переможці - Кубками.

      Всі учасники, судді та члени Оргкомітету змагань отримали дисконтні картки від «Star Burger».

      Півфіналісти нагороджені подарунковими сертифікатами на продукцію німецької компанії Bauerfeind від «Miltonia Pharma» (номінал: від 300 до 800 грн), а призери - запрошеннями на родізіо до одного з найкращих ресторанів Києва «Grill do Brasil».

Приємним сюрпризом для переможців та учасників турніру стали особисті привітання «зірок» ФК «ШАХТАР» Фреда та Дентіньйо, а також - майстер-клас з футволею у виконанні знаних бразильських футболістів!

     

      Особлива подяка за підтримку та сприяння організації турніру:

-                       генеральному партнеру змагань - адміністрації пляжно-спортивного комплексу «Bora Bora Beach Club» (http://borabora.com.ua/);

-                        «Star Burger» (https://www.facebook.com/StarBurgerua );

-                       «Grill do Brasil» (http://grilldobrasil.com.ua/ );

-                       «Miltonia Pharma» (http://miltonia.ua/ , представник Bauerfeind (http://www.bauerfeind.com.ua/ ) в Україні);

-                       «ТАЙРА» (www.taira.ua) - технічна підтримка.

 

Вітаємо учасників, призерів та переможців!

 

 

Фото-звіт: http://www.ex.ua/view/104021456

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
мангал автовыкуп спортивное питание