Увійти
 

Технічний партнер ФВК

Волейбольні товари

Відкритий кубок Києва імені Ю.Г.Затворницького серед дітей

08, 09 і 10 вересня відбувся відкритий кубок Києва імені Ю.Г. Затворницького з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат у наступних вікових категоріях:

 

- 2000 рік народження і молодше (U-18);

- 2002 рік народження і молодше (U-16);

- 2004 рік народження і молодше (U-14);

   

International Open Child Tournament

 

Звіт турниру

Організатори відкритого кубка Києва імені Ю.Г. Затворницького

 

Фонд розвитку волейболу в м. Києві ім. Затворницького

Київська федерація волейболу

Федерація волейболу України

Українська конфедерація волейболу

 

За підтримки управління спорту та молоді КМДА

 

 

Партнери відкритого кубка Києва імені Ю.Г. Затворницького

 

Група компаній «УкрАгроКом» та «Гермес Трейдинг»

Юридична фірма Arzinger, Baker Tilly

Міжнародна юридична фірма Dentons

Macron - товари для спорту

Rider - технічне забезпечення заходів

Глобальна консалтингова компанія Willis Towers Watson


 

 

Захід зібрав 180 команд учасників. Це є абсолютно найбільший за кількістю команд турнір в Україні. У турнірі взяли участь юнаки та дівчата у вікових категоріях до 14, 16, 18 років. Турнір проходив 8, 9 та  10 вересня 2017 року на кортах Free Gen Bech Club, що знадяться в Києві у парку Дружби народів, на території XPARK

Команди представляли наступні держави та міста: Білорусь, Молдова, Київ, Оріхів, Харків, Стрий, Рівне, Олешки, Ужгород, Первомайський, Чернігів, Херсон, Кропивницький, Нова Каховка, Українка, Червоноград, Чорноморськ, Нива Трудова, Новий Калинів, Чулаківка, Деражня, Одеса, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Роздільна, Лозова, Прилуки, Немішаєве, Ірпінь, Львів, Дніпро, Вінниця, Врадіївка, Квасилів, Чортків, Біла Церква, Олександрівка

Було зіграно 346 матчів, які проводились одночасно на 12 майданчиках

 

 

ФОТОЗВІТ ТУРНІРУ

 

 

Результати турниру:

 

Юнаки U-14:

1. Бойко Євгеній (Нова Каховка) / Крамаренко Данило(Херсон)

2. Баранов Іван / Терещенко Кирило (Харків)

3. Джуль Микола / Ніколайцев Олексій  (Олешки)

Результати змагань

 

 

Дівчата U-14:

1. Романюк Дар'я / Ніценко Вікторія (Чорноморськ)

2. Лагоднюк Кристіна / Стельмах Марина (Рівне)

3. Дорогань Валерія / Михайлова Марина (Запоріжжя)

Результати змагань

 

 

Юнаки U-16:

1. Курінний Данило (Первомайськ) / Кришталь Владислав (Лозова)

2. Зуєнко Кирило / Попов Євгеній (Запоріжжя)

3. Бойко Олександр (Нова Каховка) / Бублик Олексій (Прилуки)

Результати змагань

 

 

Дівчата U-16:

1. Чорна Ірина / Мельник Ольга (Деражня)

2. Семенюк Анастасія / Лещук Христина (Рівне)

3. Нагорна Анастасія (Харків) / Ярмолюк Катерина (Житомир)

Результати змагань

 

 

Юнаки U-18:

1. Майоренко Дмитро / Галота Володимир (Білорусь)

2. Роля Валерій (Ужгород) / Герасименко Денис (Київ)

3. Озімковський Владислав / Яковлев Артур (Рівне)

<
Результати змагань

 

 

Дівчата U-18:

1. Щемельова Євгенія / Франк Христина (Київ)

2. Великоконь Дар'я / Шумейко Анна (Біла Церква)

3. Когут Юлія / Зубриловська Дар'я (Київ)

Результати змагань

 

 

 

 
мангал автовыкуп спортивное питание