Увійти
 

Технічний партнер ФВК

Волейбольні товари

Заборона арбітражної комісії ФВУ судити змагання під егідою УКВ, ФВК та інших


Арбітражна комісія ФВУ забороняє та розсилає рекомендації суддям не судити будь які матчі під егідою УКВ та ФВК та інших "не визнаних" осередків та організацій.

Тобто поточний чемпіонат, кубок та суперкубок Столичної Ліги. А також будь які інші змагання.

 

Загальна кількість матчів за сезон Столичної Ліги ~ 700 (жовтень-квітень)

 

Кількість суддів при такому навантаженні є важливою складовою змагань та може стати критичною позначкою для колапсу

 

Щоб убезпечити турніри від ризику їх не проведення з причини відсутності необхідної кількості суддів, а далі підвищити якість самого суддівства через кількість пропонуємо залучатись та залучати бажаючих проходити семінари, поширювати про них інформацію.

Система та винагорода суддям можливо будуть змінені з наступного сезону, виходячи із ситуації.

 


 

 

Першим пунктом статуту ФВУ є популяризація та розвиток волейболу в Україні і виходячи з цього такі дії і рішення є незрозумілими але очікуваними.

Політика "заборонити" і "не допустити" замість "допомогти" і "співпрацювати" була з самого першого сезону 2009-2010 року Клубно-зальної волейбольної ліги (КЗВЛ), коли тодішній Колегії суддів Києва, що не проводила в Києві жодних змагань останні 2 роки заборонили судити матчі КЗВЛ.

Через 9 років проведення змагань ситуація не змінилась і "заборона" не судити матчі Столичної Ліги (КЗВЛ) продовжується.

 

Намагання провести семінар для підвищення кваліфікації суддям та присвоєння їм наступних категорій, інструктаж з відповідної організації матчів та створення комісій для вирішення спірних питань  із залученням провідних спеціалістів ФВУ останні 5 років не є можливим. На всі запити і запрошення для проведення семінарів (з оплатою проїзду, проживання, лекцій та надання приміщень з відповідною інфраструктурою) була надана відмова. Проведення семінару без дозволу ФВУ тягнуло за собою санкції до лекторів.

Тобто з однієї сторони є вимоги до суддів проводити змагання до вимог Арбітражної комісії ФВУ (хоча змагання зовсім їх не стосуються), а з іншої повна блокада залучити спеціалістів, щоб підвищити кваліфікацію для відповідного суддівства.

Констатуємо перманентне вороже ставлення до наших змагань.

 

Деякий час вдавалось впоратись самотужки. Але масштаби змагань і вимоги до якості суддівства підвищувались з кожним сезоном. І після чергової хвилі "заборон" закінчення сезону 2017-2018 "Столичної Ліги" проводиться на межі можливостей.

 

Ситуація складна. І тому, щоб мати можливість проводити змагання у наступних сезонах,  необхідно створити власну Арбітражну комісію і більше не очікувати на допомогу та розуміння зі сторони ФВУ.

Ми запрошуємо долучитись і допомогти знайти незалежних від ФВУ кваліфікованих спеціалістів з Києва та інших міст України для створення структури Арбітражної комісії відповідно до умов і реалій змагань під егідою ФВК і УКВ та інших не визнаних організацій. Для подальшого залучення нових суддів, проведення семінарів з підвищення кваліфікації суддів, надання їм категорій, розгляду дій суддівства протестних моментів.

Якщо є турніри і організації в України з аналогічною проблемою, то кооперація буде найкращим виходом із ситуації. Ми готові надати консультації та підтримку в організації і проведенні змагань, створенні сумісних семінарів.

 

Окрім проведення матчів Столичної Ліги, проводиться безліч інших аматорський, місцевих, комерційних, профспілкових, дитячих змагань на які залучаються судді Столичної Ліги. Їм ніколи не ставилось і не буде ставитись питання - можна чи не можна судити, так як вимоги до суддів є окремими у кожного турніру і суддя є незалежним у прийманні своїх рішень.

 

P.S. 

З 2013 року, з моменту створення ФВК (Київська федерація волейболу) затвердженні списки рекомендованих суддів, що представляють місто Київ надавались у ФВУ з печаткою та підписом президента федерації, на підставі яких відбувались призначення для суддівства чемпіонату та кубку України з волейболу.

Київська федерація волейболу (ФВК) має договір з Київською міською державною адміністрацією і тільки вона має право офіційно представляти місто Київ.

 

http://fvu.in.ua/images/judge-documentation/201709Protokol0AKFVU.pdf

 
мангал автовыкуп спортивное питание